![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Рівненський спортсмен виборов першу в історії області медаль на зимовій Дефлімпіаді
Володимир Заболотний виборов першу в історії Рівненщини медаль на зимових Дефлімпійських іграх. Спортсмен здобув бронзу у складі збірної України в змішаних командних змаганнях зі швидкої гри в шахи
Про це повідомляє рівненський регіональний центр "Інваспорт", передає "Еспресо.Захід".
Відомо, що з 2 по 12 березня 2024 року у місті Ерзурум (Турецька Республіка) проходять ХХ зимові Дефлімпійські ігри. У складі Національної Дефлімпійської збірної команди України з шахів бере участь спортсмен з Рівненщини, майстер спорту України Володимир Заболотний.
Зокрема 3 березня в індивідуальних змаганнях серед чоловіків з бліцу Володимир посів 34 місце серед 61 учасника.
Тоді як 4-5 березня у змаганнях зі швидкої гри серед змішаних команд (три жінки та три чоловіки) у складі збірної команди України-2 Володимир Заболотний посів 3 місце. Переможцями цих змагань стала збірна команда Польщі.
У дописі відзначають, що це перша в історії Рівненщини медаль зимових Дефлімпійських ігор.
- Раніше також повідомляли, що львівські спортсмени вибороли три медалі на Дефлімпійських іграх-2024.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)