![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Прикарпатські рятувальники посіли призові місця на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму
Команда рятувальників з Прикарпаття посіла призові місця на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму
Про це повідомляє управління ДСНС України в Івано-Франківській області, передає "Еспресо.Захід".
Відомо, що впродовж чотирьох днів, на Чатових скелях поблизу Львова, відбувся XXVII чемпіонат України зі спортивного гірського туризму. У змаганнях взяли участь понад 100 учасників із 14 регіонів України.
Результати чемпіонату зі спортивного гірського туризму
За результатами змагань на дистанції 5 класу "Рятувальні технічні прийоми" заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківської області Роман Братчук разом із волонтеркою Риженко Дар'єю посіли перше місце, та на цій же дистанції рятувальник Дутчак Василь та рятувальник та Бойчук Денис посіли друге місце.
Фото: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
"Також на відкритті даних змагань Братчуку Роману було вручено нагороду за 1 місце по рейтингу "Кращий спортсмен в змаганнях на дистанціях з гірського туризму в 2023 році", – додають у дописі.
Відзначають, що завдяки таким змаганням, гірські рятувальники відточують свої професійні навички, задля забезпечення безпеки та рятування життів в гірській місцевості.
Інші спортивні досягнення українців
Тим часом спортсменки Львівщини стали найсильнішими на чемпіонаті Європи із боротьби. У фінальному змаганні Марія Орлевич перемогла німкеню Лауру Целін Кюн з рахунком 6:0 та стала чемпіонкою Європи. Манола Скобельська у фіналі поступилася нейтральній спортсменці Єлізаветі Пєтляковій з рахунком 5:9 та стала срібною призеркою чемпіонату.
А львівський спортсмен Андрій Кобзарук став бронзовим призером чемпіонату Європи зі стендової стрільби. Крім цього раніше писали, що Антон Дацко та Андрій Демчук стали бронзовими призерами Кубка світу з парафехтування.
Вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи стали чемпіонками України з волейболу.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)