Лучанин у парі зі спортсменкою з Рівненщини здобули золото на Кубку Європи зі стрільби з лука

Лучанин 15-річний спортсмен Назар Собуцький у парі зі спортсменкою з Рівненщини Вікторією Вітковець здобули золото на Кубку Європи зі стрільби з лука

Про це повідомили на сторінці Національного олімпійського комітету, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що за європейську першість змагалися 273 лучники з 27 країн. Було розіграно 21 комплект медалей (в індивідуальних, командних і змішаних змаганнях у вікових категоріях U18 та U21).

У передостанній день змагань, які тривали з 15 по 20 квітня у Болгарії, Назар Собуцький та Вікторія Вітковець переможцями переможці міксту (U18). У фіналі дует з України здолав суперників з Німеччини із рахунком 5:4.

Загалом Україну представляли 20 спортсменів, які завоювали 6 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 2 бронзові нагороди:

Олімпійський лук

Сергій Сенюра – срібний призер індивідуальних змагань. У матчі за золото суперник з Великобританії виявився влучнішим за нашого лучника (6:2)

Лариса Мусієнко, Олександра Настас та Вікторія Вітковець – срібні призери командних змагань (U18). У боротьбі за золото українки поступилися одноліткам з Франції (0:6)

Іван Романюк та Дар'я Коваль – бронзові призери міксту (U21). У матчі за бронзу український дует здолав італійців (5:4)

Блочний лук

Віталій Вдовенко – срібний призер серед чоловіків (U21). У фіналі представник Великобританії виявися кращим за нашого спортсмена (142:138)

Віталій Вдовенко, Даніїл Неделько та Святослав Карпенко – бронзові призери командних змагань серед чоловіків (U21).

Інші досягнення українських спортсменів

Українка Анна Лащевська виграла етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходив у катарській Досі. Прикарпатка залишила позаду всіх суперниць у вправах на колоді, набравши за свій виступ 13,533 бала.

Днями у хорватському місті Пореч відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді. Участь у змаганнях взяла й прикарпатська спортсменка Божена Мельник.  Відомо, що прикарпатка здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 54 кг.