![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Черлідерка зі Львівщини потрапила у четвірку найкращих на чемпіонаті світу
Спортсменка зі Львівщини Анастасія Малошенко потрапила у четвірку найкращих на чемпіонаті світу з черлідингу
Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Чемпіонат світу з черліденгу відбувся в американському Орландо з 24 по 26 квітня. Єдиними представницями України на змаганнях був фристайл-дует у складі Анастасії Малошенко зі Львівщини та Єлизавети Тимофєєвої. У цій категорії змагалися 25 пар.
Результат українських спортсменок на чемпіонаті світу з черлідингу
Судді оцінили фінальний виступ наших спортсменок у 81.21 бала, що гарантувало дівчатам четверте місце. До бронзових медалей забракло менше одного балу.
Розподіл місць на чемпіонаті світу:
- Японія – 86,43 бала
- США – 85,79
- Мексика – 82,14
- Україна – 81,21
- Еквадор – 80,93
- Словенія – 77,07
- Хорватія – 76,36
- Греція – 73,86
- Корея – 72, 93
- Австрія – 71,93
Варто відзначити, що Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва показали найкращий результат серед всіх європейських дуетів.
"Вітаємо спортсменок та тренерів. Це потужний результат і висока планка. З 28 квітня Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва позмагаються ще й на Кубку ICU – Міжнародного черліденгового союзу. Ці змагання також відбудуться в Орландо. Бажаємо нашим черлідеркам успіху", – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.
Інші спортивні досягнення українців
Українка Анна Лащевська виграла етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходив у катарській Досі. Тоді як тернополянин Олександр Юрик виборов перше місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який проходив у Парижі.
Також нещодавно лучанин 15-річний спортсмен Назар Собуцький у парі зі спортсменкою з Рівненщини Вікторією Вітковець здобули золото на Кубку Європи зі стрільби з лука
Збірна України з таеквон-до стала найсильнішою на чемпіонаті Європи. У складі є спортсмени Львівщини, які теж посіли призові місця.
Волинський спортсмен Станіслав Самолюк у парі з Дарією Котик став бронзовим призером чемпіонату Європи академічного паравеслування.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)