Ще один завод на Львівщині пішов з молотка за понад 100 млн грн
Фонд державного майна України продав на аукціоні Струтинський спиртзавод на Львівщині. За актив змагалися два підприємці, а ціна об'єкта зросла у 3,2 раз
Про це повідомили у Фонді держмайна, передає "Еспресо.Захід".
Окрім переможної ставки понад 100 млн грн, переможець аукціону повинен сплатити 31,3 млн гривень боргів підприємства – перед бюджетом та працівниками.
За Струтинський спиртзавод торгувалися ТзОВ "Нью Іт Солюшнс", яке запропонувало 77 200 277 грн, та ТзОВ "Двейлінс Опті", пропозиція якого становила 100 127 098 грн, відтак, підприємство стало переможцем.
Компанія "Двейлінс Опті", за даними системи YouControl, зареєстрована у Львові у вересні 2022 року. Займається неспеціалізованою гуртовою торгівлею харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами. Засновницею та кінцевою власницею компанії є львів'янка Оксана Копач.
Струтинський спиртзавод, розташований в однойменному селі Струтин золочівського району, заснований у 1906 році, остання модернізація активу відбулася у 2019 році. Підприємство займається виготовленням етилового спирту і може щоденно виробляти 22 тисячі літрів.
Як відзначають у Фонді держмайна, приватизація такого об’єкта – можливість залучити приватні інвестиції у розвиток активу, створити нові робочі місця та повернути борги, які накопичувались роками.
"На підприємствах спиртової галузі можна виробляти не лише алкогольні напої. Підприємці також використовують ці активи для виробництва газованої води, розчинників для хімічної промисловості, біоетанолу, косметичних засобів та зберігання зерна.
Саме через широкі можливості для подальшого виду діяльності спиртзаводи стали одними з найпопулярніших активів малої приватизації. За рік ФДМУ продав 14 спиртзаводів та залучив 965 мільйонів до держбюджету, що становить понад 25% від усіх надходжень малої приватизації", – кажуть в ФДМУ.
- Нагадаємо, у серпні ФДМУ виставив на приватизацію Струтинський спиртзавод
- 12 липня приватизували Угерський спиртовий завод, який заснували на Львівщині у 1913 році і він продовжує виробляти етиловий спирт.
- Актуальне
- Важливе