"Рух" переміг і залишається в еліті, а "Львів" допомагає "вижити" супернику

Хоч матчі завершились з різними результатами, та вони не принесли розчарування львівським вболівальникам.

Тепер вже точно відомо, що наступного року у Прем'єр-лізі і надалі гратимуть дві команди зі Львова, інформує "Еспресо.Захід".

"Рух" почав тішити своїх вболівальників вже з початку матчу, хоч перший момент і створили футболісти "Олімпіка". Вже перша їхня атака могла завершитись голом, проте Беніто не зміг переграти воротаря господарів.

А вже у наступній атаці, на 4-й хвилині, забив "Рух": Борячук прострілив, а Притула спрямував м'яча у ворота. Львів'яни надалі контролювали гру, а на 17 хвилині знову вибухнули. І знову в центрі епізоду опинився Борячук – цього разу він сам головою замкнув вивірену передачу Бойчука.

Далі ініціатива перейшла до гравців "Олімпіка" та м’яч переважно вони контролювали в центральній частині поля. Перевівши подих, "Рух" організував чергову атаку, що завершилась пенальті, яке заробив Климчук. Він же і реалізував карний, побивши у правий нижній кут. Відтак, уже на 26-й хвилині рахунок був 3:0.

Далі матч вже можна було і не продовжувати. Команди неспішно завершили перший тайм і без особливого ентузіазму відіграли другий. Правда до честі "Олімпіка", вони часом старались загострювати, били по воротах, в основному здалеку, і навіть забили один гол. Проте його скасував арбітр після перегляду системи VAR. То ж матч так і завершився впевненою перемогою львів'ян, які закріпились на 10-ій позиції і забезпечили собі прописку у елітному дивізіоні і на наступний рік. "Олімпік" же так і залишається на передостанньому місці.

У другому матчі ПФК "Львів" зустрічався з "Інгульцем". Львів'яни уже вирішили завдання на сезон і залишились у еліті, а от суперник ще мусив вигризати собі місце під сонцем Прем'єр-ліги.

Так і складалась гра: господарі відразу захопили ініціативу і думали лише про атаку. Молоді футболісти "Інгульця" комбінували і створювали моменти, та перемогу команді приніс ветеран українського футболу Бартуловіч. На 11-ій хвилині він невідпорно пробив по воротах – Костик був безсилий.

"Львів" особливо не форсував подій і так і не зміг створити навіть видимість на бажання відігратись. Результат влаштовував обидві команди. Після цієї гри львів'яни так і залишились на 9-й позиції, а "Інгулець" покинув зону вильоту.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.