Рівненський "Верес" переслідують невдачі після повернення на оновлений "Авангард"

Підопічні Юрія Вірта в другому поспіль матчі не можуть здобути перемогу на домашній арені

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 7 жовтня, рівненський "Верес" та харківський "Металіст" з’ясовували стосунки в шостому турі Прем’єр-ліги.

Волею календаря "Верес" вдруге поспіль грав вдома і знову не зумів перемогти після повернення на оновлену арену "Авангард". Господарі діяли гостріше попереду – 7 ударів в бік воріт проти 2 у "Металіста". Однак безлад, який панував у штрафному майданчику господарів не дозволив "Вересу" претендувати бодай на нічию.

В обох випадках, на 29-й і 57-й хвилинах, харків’яни відзначались після відвертих подарунків від оборонців суперника. Помилками скористались Максим Прядун та Олександр Каплієнко. "Верес" спробував врятуватись, але м’яч Дмитра Кльоца з позначки на 79-й хвилині став останнім в цій зустрічі – 1:2.

Завдяки перемозі в Рівному, "Металіст" зрівнявся з "Вересом" за очками. Конкуренти ділять 6-7 місця з 10-ма очками в активі.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.