![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Патрульна-боксерка з Рівного взяла золото на Всесвітніх іграх поліцейських та пожежників
Свою перемогу Іванна Крупеня присвятила українським воїнам, які захищають Україну від російських окупантів
Про це сама патрульна повідомила на своїй фейсбук-сторінці, передає "Еспресо.Захід".
Ввечері 29 липня семиразова чемпіонка України з боксу рівнянка Іванна Крупеня виборола золоту медаль на Всесвітніх іграх серед поліцейських та пожежників, що проходять у Нідерландах. Її суперницею була представниця Індії Моніка Малік. Виступала Крупеня у ваговій категорії 60 кілограмів.
"Золото! Повернення до рингу на Чемпіонаті світу серед поліцейських вийшло переможним і, на щастя, золотим. Дякую всім за підтримку, я її реально відчувала, дякую, що вірили в мене, я рада, що змогла виправдати вашу віру", - емоційно розповіла Іванна Крупеня.
За її словами, трансляції змагань в Нідерландах, на жаль, не було.
"Це перемога для України та її воїнів. Слава Україні!" – наголосила патрульна-спортсменка.
У патрульній поліції Рівненщини боксерка несе службу у спецпідрозділі ТОР.
"Після піврічної паузи Іванна змінила форму патрульної на боксерські рукавички. І не дарма! Наша Іванка підняла український прапор на найвищій сходинці п'єдесталу Чемпіонату світу серед поліцейських та пожежників, який проходить з 22 по 31 липня у голландському Роттердамі! Вона везе додому золото!!! Дякую тобі, Іванно! Дякуємо, що йдеш до кінця, не здаєшся і виправдовуєш наші сподівання! Кожна наша перемога наближає нас до найціннішої - перемоги над рашистами!" – прокоментував перемогу міський голова Рівного Олександр Третяк.
Раніше ми повідомляли, що семиразова чемпіонка України Іванна Крупеня призупинить службу у поліції, щоб взяти участь у чемпіонаті світу з боксу.
Нагадаємо, після успішної спортивної кар’єри, семиразова чемпіонка України з боксу 2 роки тому пішла служити до патрульної поліції Рівненської області. З початку повномасштабної війни жінка виконує небезпечні завдання із автоматом в руках.
- Рівненська легкоатлетка стала чемпіонкою Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)