Особливі плавці з Рівненщини здобули дві відзнаки на чемпіонаті України

"Срібло" та "бронзу" вибороли рівненські спортсмени з плавання серед осіб з порушеннями слуху.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради, передає "Еспресо.Захід".

На чемпіонаті України з плавання серед осіб із порушеннями слуху, який проходив з 31 жовтня по 3 листопада у Миколаєві, спортсмени з Рівненщини здобули дві медалі. Це вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю – Вадим Гордійчук та Ілля Ритов.

Ілля Ритов став бронзовим призером чемпіонату серед дорослих спортсменів на дистанції 200 м. стилем брас. Також хлопець отримав відзнаку серед молоді: "срібло" на дистанції 100 м. батерфляй та посів 3 місце на дистанції 200 м. стилем брас.

Срібним призером змагань став Вадим Гордійчук. На дистанції 200 м. на спині спортсмен показав один із найкращих результатів.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.