Еспресо. Захід

Одинадцятикласниця з Буковини встановила рекорд України завдяки знанню англійської

21 грудня, 2023 четвер
09:41

Діана Бурдейна з Чернівецької області стала наймолодшою українкою, яка підтвердила володіння англійською мовою на рівні С-1 Academic

Зміст

Про це повідомила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

"How dow you do? На це Діана Бурдейна може без перебільшення відповідати: "Вe as good as it gets!". І є на те причина: дівчина визнана рекордсменкою України в номінації "Наймолодша українка, яка підтвердила володіння англійською мовою на рівні С-1 Academic", – каже Лана Вєтрова.

Діана – учениця 11-Б Заставнівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступеню у місті Заставна, Чернівецької області. Їй всього 16 років, а такого рівня знань англійської мови, як правило, здобувають 20-22-річні випускники вищих навчальних закладів у разі успішного складання іспиту.

"Це – просунутий академічний рівень і п’ятий показник за шкалою CEFR (Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою). Це ті знання, які дають змогу не лише глибоко відчувати мову у найширшому спектрі складних тем, а й розпізнавати прихований сенс, вживати ідіоми, специфічну лексику, термінологію, робити синхронні професійні переклади, а також ефективно використовувати англійську мову в академічних колах і впевнено комунікувати в науковому середовищі", – розповідає Вєтрова.

За словами керівниці Національної книги рекордів, для школярки було несподіванкою те, що вона стала рекордсменкою. Оголошення планували зробити у її школі на уроці англійської, проте саме у цей час пролунала повітряна тривога.

"Проте рекорд України під звуки сирени все одно був проголошений.  Разом із Сертифікатом про рекорд експерт Національного Реєстру Рекордів Павло Горішевський вручив Діані Бурдейній грант на безоплатне навчання в престижному Університет Короля Данила (Івано-Франківськ) на будь-якому факультеті на її вибір – кращі запрошують кращих!" – повідомила Лана Вєтрова.  
 

Теги:
Читайте також:
Львів
+21°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.54
    Купівля 41.54
    Продаж 42.03
  • EUR
    Купівля 48.36
    Продаж 49.02
  • Актуальне
  • Важливе
2025, середа
16 липня
20:14
НМТ
Склали НМТ на максимальні 200 балів: 26 випускників із Тернополя отримають премії від міста
19:51
Весільний обряд “Заплітання долі” зі Стрийщини внесли у перелік нематеріальної культурної спадщини України
19:45
Героями матчу Україна-Нідерланди на волейбольній Лізі націй стали Василь Тупчій та Дмитро Янчук
19:06
Воїни 24-ї королівської бригади у Часовому Яру взяли в полон російських десантників
18:30
Львів, архітектура та скульптура
Грози та град: прогноз погоди у Львові та на Львівщині на 17 липня
18:08
"Готові обміняти 355 останків росіян на українських захисників" - Садовий про закінчення ексгумації поховань на "Пагорбі Слави" у Львові
17:43
Львів 17 липня попрощається із захисником Дмитром Переменщиковим
17:31
У Чернівцях в лікарні помер чоловік, поранений унаслідок російської атаки 12 липня
17:19
Міша Кацурін заявив, що отруївся у власному ресторані у Львові: заклад тимчасово припинив роботу
16:58
В центрі UNBROKEN в рамках реабілітації 30 ветеранів за 5 місяців збудували яхту
16:39
На Буковині повідомлення про підозру в розтраті бюджетних коштів вручили 10 посадовцям
16:20
Природа й пам’ять тісно пов’язані: у Львові на Личаківському цвинтарі відкрили виставку про флору і фауну як частину меморіального ландшафту
16:03
На Волині апеляційний суд залишив без змін тюремний вирок коригувальнику ракетного удару по Луцькому аеродрому 
15:49
На Львівщині викрили схему закупівлі генераторів за завищеними цінами для військової частини: командиру та його підлеглому оголосили підозру
15:24
На Тернопільщині оголосили підозру лікарю-інтерну, який за хабар пропонував пацієнту довідку про інвалідність
15:19
У Чернівцях заочно винесли вирок шахісту Сергію Карякіну за фінансування російських окупантів
15:16
Для декого це перша нагода відпочити від війни: на гору Афон зі Львівщини вирушили 27 військових
14:57
На Волині від удару блискавки загорівся будинок, в якому перебувала мама з малолітніми дітьми 
14:38
На Львівщині викрили організовану групу, яка завозила авто до України під виглядом допомоги для ЗСУ
14:12
На Хмельниччині чоловіка, який викрав і продав військову амуніцію рідного брата, засудили до 5 років тюрми
13:58
Майстерня мрії
У Львові відкрили "Майстерню мрії". Фото
13:46
Львівщина та Івано-Франківщина лідирують у топі регіонів з найдорожчими сільгоспземлями – Опендатабот
13:27
На її долю випало три війни: прикарпатка Галина Дутчак відзначила 103 роки 
13:08
У Львові з восьмого поверху багатоповерхівки випав 19-річний хлопець
12:44
У Львові 20-річному юнакові двічі за три доби пересадили серце 
12:08
Воротар "Карпат" покинув клуб та відправився до Іспанії, - ЗМІ
11:54
суд
У Львові судитимуть керівника робіт на будівництві, через недбальство якого загинув практикант
11:22
Прикордонники на Львівщині зупинили чоловіка, який побрався із сестрою колишньої дружини, щоб втекти з України
10:50
На Львівщині молодь запрошують у табір, де навчатимуть домедичної допомоги
10:21
Скільки людей перетнули західний кордон України 15 липня
09:59
Помер відомий живописець із Закарпаття Володимир Микита
09:38
Черги на кордоні з Польщею у Львівській області 16 липня
09:19
Львівщина 16 липня прощається з воїнами Романом Романиком, Ігорем Мартином і Ростиславом Віхтем
08:57
На Франківщині звільнений з полону РФ Андрій Біник зняв своє фото з Алеї віри та надії 
08:28
Забіг пасовищами буйволів вперше відбудеться на Закарпатті
08:09
Президент вручив "Золоту Зірку" матері полеглого воїна з 24-ї ОМБр Василя Саливончика 
07:46
літній дощ
Погода на заході України: прогноз синоптиків на 16 липня
07:00
Огляд
Капітан збірної з волейболу та уродженець Львівщини Юрій Семенюк веде команду до фіналу найпрестижнішого турніру планети
2025, вiвторок
15 липня
22:29
Львів компенсує вартість оренди житла для семи родин, житло яких зруйнував російський обстріл 12 липня
Львів компенсує вартість оренди житла для семи родин, житло яких зруйнував російський обстріл 12 липня
21:59
У Львові автобусу №33 продовжили маршрут: як він курсуватиме
Більше новин