The Washington Post включила книгу прикарпатського письменника Артема Чапая до списку найкращого нонфікшну 2025 року
The Washington Post 20 листопада опублікувало рейтинг із 50 визначних нонфікшн книг 2025 року, серед яких увійшла робота українського письменника Артема Чапая "Звичайні люди не носять кулеметів"
Про це повідомило The Washington Post.
Англійська назва видання — "Ordinary People Don't Carry Machine Guns: Thoughts". Воно складається з трьох есеїв, у яких Чапай описує свої внутрішні трансформації під час служби в ЗСУ.
В описі книги зазначається: "Український чоловік і батько, який вважав себе пацифістом, вирішив, що не зможе жити з собою, якщо не приєднається до війни, щоб захистити свою країну від російського вторгнення. На цих сторінках він дивиться філософським поглядом на руйнування, свідком яких він був, ілюструючи, якою є війна для тих, хто не народився бути бійцями".

фото: фейсбук Артема Чапая
Артем Чапай — український письменник, перекладач, репортер та член українського PEN-клубу. Він долучився до ЗСУ у лютому 2022 року.
- Вистава "Я, "Побєда" і Берлін" театру Заньковецької стала лауреатом фестивалю-премії "ГРА"
- Актуальне
- Важливе