![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Під суд піде група закарпатців, які привозили наркотики з-за кордону та продавали їх в Україні
До суду скерували справу закарпатців, які протягом 2023 року налагодили схему незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин
Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура. передає "Еспресо.Захід".
Як розповідають прокурори, жительці обласного центру та її спільнику інкримінують незаконне придбання, зберігання, пересилання та збут наркотиків і психотропів у великих розмірах. Крім того, жінку обвинувачують і в контрабанді метамфетаміну в особливо великих розмірах.
За даними слідства, зловмисники налагодили постачання заборонених речовин, зокрема, з-за кордону. Саме на незаконному перевезенні психотропів обвинувачену викрили у грудні минулого року на КПП "Тиса".
"Прямуючи на рейсовому автобусі в Україну, жінка мала при собі чотири зіп-пакети із метамфетаміном, які намагалась контрабандою ввезти в Україну", – додають у повідомленні.
Збували наркотики при особистій зустрічі в Ужгороді, так і надсилали поштою в інші області, ховаючи згортки серед одягу. Правоохоронці задокументували кілька фактів розповсюдження ділками заборонених речовин, а під час обшуків у їх помешканнях знайшли розфасовані згортки з метамфетаміном, амфетаміном і канабісом.
Така діяльність могла приносити до пів мільйона гривень прибутку в місяць.
Слідчі також встановили, що до організації злочину причетний ще один мешканець Ужгородщини. Раніше він неодноразово вчиняв злочини та був засуджений за хуліганство, підроблення документів, а також адмінправопорушення. Наразі його оголосили в міжнародний розшук.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Нагадаємо, 5 квітня поблизу українсько-угорського кордону прикордонники відділення "Велика Паладь" Мукачівського загону затримали місцевого мешканця, який переносив наркотики.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)