
На Закарпатті затримали переправників, через яких двоє чоловіків загинули, один зник безвісти
На Закарпатті поліція затримала зловмисників, які переправляли чоловіків через кордон – під час одного з трансферів загинуло двоє людей
Про це повідомила поліція Закарпатської області, передає "Еспресо.Захід".
У Тячівському районі правоохоронці ліквідували небезпечний канал незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України.
Деталі схеми
Як розповіли у поліції, організував схему 27-річний мешканець Хустського району та 35-річний співорганізатор з Івано-Франківщини. До злочину зловмисники залучили трьох виконавців – 34-річного жителя Тячівського району, 28 та 29-річних мешканців Хустського району.
Маршрут незаконного переправлення зловмисники проклали через річку Тиса, проте своїх клієнтів переконували, що перетин кордону відбуватиметься сушею. Про загрозу для життя під час втечі військовозобов’язаним не повідомляли, і просили за такі послуги від 7 до 10 тисяч доларів з однієї людини.
За оперативними даними, такою схемою зловмисники переправили щонайменше сімох громадян України, двоє з яких загинуло, ще один – зник безвісти.
Що загрожує винуватцям
26 грудня закарпатські правоохоронці затримали всіх учасників схеми.
Cлідчі повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України та суд вже обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення грошової застави, загальна сума якої становить 35 млн 425 тисяч гривень.
За скоєне затриманим загрожує до 9 років позбавлення волі.
- Днями на Закарпатті переправники ухилянтів, замаскувавшись під інкасаторів, спричинили ДТП та ледь не вбили свого клієнта.
- А чернівецькі прикордонники нещодавно затримали переправника чоловіків за кордон з арсеналом зброї.
- Актуальне
- Важливе











