На Закарпатті поліцейські затримали водія BMW X5, який возив у машині гранату
На Закарпатті поліція Мукачева затримала зловмисника, який в автівці возив з собою небезпечну гранату РГД-5
Про це повідомляє поліція Закарпаття, передає "Еспресо.Захід".
Раніше судимий 40-річний мешканець села Софія Мукачівського району міг бути причетний до незаконного поводження з боєприпасами.
Співробітники Мукачівського райуправління поліції у співпраці з Держприкордонслужбою розшукали фігуранта та обшукали автомобіль марки "BMW X5", в якому виявили прихованою гранату РГД-5.
Зловмисника поліцейські затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Раніше підозрюваний вже затримувався прикордонним нарядом при спробі незаконно перетнути держкордон. Тоді у зловмисника вилучили бойовий пістолет та набої до нього. Окрім цього він вже притягався до кримінальної відповідальності за хуліганство.
Відповідно до інкримінованої зараз статті затриманому загрожує до 7 років позбавлення волі. Слідство у справі триває.
Читайте також: У 56-річного волинянина знайшли гранати та понад 200 набоїв, йому світить 7 років тюрми
- Актуальне
- Важливе