
Біля Тиси на Закарпатті затримали ухилянтів у гідрокостюмах та їхнього переправника
На Рахівщині поліція затримала двох ухилянтів у гідрокостюмах та їх переправника. Вони планували переплисти Тису і так потрапити до Румунії
Про це повідомили в поліції Закарпаття, передає "Еспресо.Захід".
На Закарпатті затримали 20-річного організатора переправлення ухилянтів до Румунії. Уночі 16 травня у селищі Великий Бичків правоохоронці та прикордонники затримали 20-річного місцевого жителя. Його підозрюють у налагодженні схеми з незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон.
Зловмисник проклав маршрут втечі до Румунії через річку Тиса. Він інструктував клієнтів, забезпечував їх гідрокостюмами та доправляв якомога ближче до кордону. Переправу вони мали здійснити самостійно. Вартість послуг становила 8000 євро з особи.
Правоохоронці затримали чоловіка на гарячому — під час спроби переправити 48-річного мешканця Дніпровщини та 39-річного жителя Черкащини. На місці вилучили два гідрокостюми, мобільні телефони та інші речові докази.
Поліцейські помістили підозрюваного до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі під процесуальним керівництвом окружної прокуратури повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України. Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Досудове розслідування триває. Поліцейські встановлюють інших причетних до схеми.
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Ухилянт, якого 6 разів ловили, після мобілізації здавав РФ позиції свого підрозділу.



- Актуальне
- Важливе





