Вісім ікон зі зруйнованої церкви на Запоріжжі зберігатимуть у двох храмах на Волині
Військовослужбовець з Волині Андрій Собчук вивіз зі зруйнованого росіянами храму у місті Гуляйполе на Запоріжжі вісім ікон та передав їх на Волинь
Про це пише Суспільне.
Чотири образи зберігаються у церкві Воскресіння Христового села Звірів, розповів настоятель храму Андрій Синчина. Ще чотири ікони передали у храм Святих Бориса і Гліба у села Романів.
"Під час руйнування храму у місті Гуляйполе ці ікони дивом вціліли серед руїн. Вони пережили пекло війни, щоб тепер дарувати нам надію та віру в те, що світло завжди перемагає темряву", – сказав о. Андрій Синчина.
Настоятель храму у селі Звірів також зазначив, що ікони планують подати на експертизу для подальшого вивчення їхнього віку та історичної цінності.

фото: Суспільне
Читайте також: На Волині рентген допоміг виявити під іконою ХІХ століття образи XVII та XVIII століть
- До Ковельського музею на Волині військові передали старовинні ікони, врятовані з-під завалів у Костянтинівці
- Актуальне
- Важливе