Еспресо. Захід

"Поверніть наших Героїв": жителі Ковеля вийшли на чергову акцію підтримки полонених захисників

9 березня, 2025 неділя
20:25

9 березня в місті Ковелі відбулася чергова акція "Не мовчи! Полон вбиває!", щоб нагадати суспільству про військовополонених захисників Маріуполя, які 2022 року 86 днів боронили місто, та усіх українських полонених та зниклих безвісти

Зміст

Захід відбувся на площі Героїв Майдану в місті Ковелі, повідомили в міській раді.

Уздовж центральної вулиці люди стояли з плакатами "Не мовчи!", "Полон – вбиває", "Моя душа в полоні", "Вони заслуговують на обмін", "Поверніть наших Героїв".

Також в руках багатьох  – портрети рідних, які у неволі, які зникли безвісти, яких чекають, за яких борються.

Серед учасників акції  – захисник Маріуполя, Азовсталі, ковельчанин Андрій Богдан, який 29 місяців провів у російських застінках. У жовтні минулого року його було звільнено. Андрій розповідає, що тепер постійно виходить на такі акції у Києві, уже вдруге -  в Ковелі.

"Це потрібно не тільки для військовополонених, ще більше для їх родин. Для них дуже важливо бачити, що суспільство не байдуже. Потрібно, щоб ця тема не зникала з медіапростору: в Україні пам’ятають про військовополонених, зниклих безвісти, їх чекають вдома, чекають на обмін, усі хочуть, щоб наші захисники повернулись", - зазначає Андрій.

Його мама Світлана додає, що вона, її однодумці, будуть  виходити доти, доки всі не повернуться на рідну землю. 

"А в полоні залишається ще майже 700 азовців. Щоразу до нас доєднується все більше людей. Це акція уже на підтримку всіх військовополонених та зниклих безвісти. Багато родин чекають, їм потрібно об’єднуватись, потрібно спілкуватись. Це можливість відчути підтримку, зрозуміти, що вони не самі. Це додає  їм сил", - говорить Світлана.

  • До слова, 23 лютого у Нововолинську відбулася акція на підтримку військовополонених і безвісти зниклих захисників "Безвісти зниклі… Біль рідних…"
Теги:
Читайте також:
Львів
+20.4°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
19:00
погода літо
На Львівщині 9 червня очікується переважно суха погода, ввечері місцями дощі та грози
18:40
Від завтра у Львові ремонтують Стрийську: що зміниться для водіїв
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
11:03
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
10:23
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей", – офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей": офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
09:34
Оновлено
Прощання з Героями
На Львівщині 8 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:04
Бійці 128 бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
Жодне укриття не рятує: бійці 128-ї бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
08:33
У християн східного обряду розпочався Петрів піст
У християн східного обряду розпочався Петрів піст: особливості періоду і скільки триватиме
2026, неділя
7 червня
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
Більше новин