![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У тернопільському дитсадку малеча поставила виставу, щоб зібрати гроші для ЗСУ
У тернопільському дитсадку №17 провели благодійний захід – поставили виставу, щоб зібрати гроші для військових 67-ї окремої механізованої бригади. Участь у постановці взяли діти та вихователі
Про це Суспільному розповіла директорка дитсадка Наталія Ясеновська, передає "Еспресо.Захід".
Благодійний захід назвали "Украдене дитинство". Організація та підготовка вистави тривали 2 місяці.
"Ми взяли за основу сюжет фільму "Юрик", де хлопчик самотужки дістався кордону, аби втекти від війни. Головну роль зіграв у нашій постановці хлопчик, наш вихованець Чубара Матвій. Думка у нас зародилась давно", - каже директорка.
За словами Наталії Ясеньовської, окрім вистави, організували також благодійний ярмарок, на якому зібрали 42 тисячі гривень. Ці гроші передали для роти "Сталева сотня" 67-ї окремої механізованої бригади.
"Мета заходу була зібрати кошти для того, щоб підтримати наші ЗСУ. Зокрема, ми давно працюємо з волонтеркою Ольгою Коновал-Данченко й усі гроші, які ми виручили будуть спрямовані на виготовлення дронів. Це проєкт, яким керує Ольга Коновал".
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)