![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Крав у маршрутках та на ринках: у Тернополі затримали серійного злодія
Тернопільські оперативники затримали серійного кишенькового злодія, який упродовж двох тижнів викрадав гаманці, телефони та інші цінні речі у громадському транспорті та на ринках
Про це повідомляє поліція Тернопільської області, передає "Еспресо.Захід".
Звернення про випадки крадіжок надходили від потерпілих регулярно. Люди повідомляли, що не одразу помічали, як з їхніх сумок чи курток зникали цінні речі.
"У всіх випадках злодій сідав в маршрутки на зупинці центрального автовокзалу або ринку обласного центру. В п’ятьох громадян зловмисник поцупив мобільні телефони, а у 36-річної жительки обласного центру витягнув із сумки гаманець із грошима. Місцеву 21-річну дівчину під час крадіжки чоловік штовхнув. Камери відеоспостереження зафіксували, що зловмисник заходив у маршрутне таксі слідом за потерпілими", - інформують в поліції.
Сума завданих збитків сягає близько 50 тисяч гривень. Деякі крадені мобільні телефони чоловік здавав у ломбард.
Оперативники затримали кишенькового крадія і помістили його в ізолятор тимчасового тримання. Ним виявився 49-річний житель одного із сіл Золотниківської громади Тернопільського району. У минулому чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
"Зловмиснику оголосили підозру відповідно до частини 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від п’яти до восьми років. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу"», - додають поліцейські та застерігають усіх бути пильними і берегти своє майно.
Читайте також: У Тернополі чоловік вигадав власну "місцеву владу" та видавав фейкові військові квитки
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)