Школярка з Тернополя виборола золото Кубка світу з танців з номером, який їй поставив хореограф і полеглий воїн 24-ї ОМБр
16-річна Анастасія Зелена з Тернополя виборола золоту медаль Кубка світу з танців Dance World Cup в іспанському Бургосі. Номер їй поставив полеглий воїн 24-ї ОМБр Володимир Раков
Про це повідомили у 24-й ОМБр імені короля Данила.
Школярка з Тернополя Анастасія Зелена виборола золото Кубка світу з танців Dance World Cup в Іспанії. Тріумфальний номер Анастасії поставив хореограф та полеглий воїн 24-ї ОМБр імені короля Данила Володимир Раков. Вона присвятила свою перемогу захиснику.

фото: фейсбук-сторінка 24-ї бригади
"Я присвячую цю перемогу йому. Володимир був для мене більше, ніж хореографом. Він був моїм натхненням, моєю мотивацією та прикладом для життя. Я мріяла станцювати наше з ним соло ще один раз, але, на жаль, війна забрала його. Однак я виконала свою обіцянку перед ним — виграла Золото Dance World Cup", — сказала Анастасія.
Володимир Раков був відомим українським хореографом, переможцем шоу "Танцюють всі-6" та міжнародних танцювальних конкурсів. З початком повномасштабної війни воював у складі Королівської бригади та віддав життя під час виконання бойового завдання на початку 2025 року.

фото: фейсбук-сторінка 24-ї бригади
- Святослав Гасюк із Львівщини став володарем Кубка світу з кікбоксингу WAKO.
- Актуальне
- Важливе