За участі 26 працівників МСЕК: у Рівному викрили посадовців, які сприяли втечі військовозобов'язаних із України
Групу організувала очільниця місцевого агентства нерухомості та дві її підлеглі, які залучили до незаконної діяльності 26 медпрацівників. Свої послуги вони оцінювали у 15-20 тис. доларів
Про це повідомила Служба безпеки України.
"Для реалізації "схеми" фігуранти повністю фальсифікували історії хвороб "ухилянтів", зокрема щодо перебування на стаціонарному лікуванні. Надалі на підставі цих документів представники лікарсько-консультативних та медико-соціальних експертних комісій готували висновки про непридатність "хворих" до військової служби", – йдеться у повідомленні.
Потенційних клієнтів підозрювані шукали через зв’язки в агенціях нерухомості, а кошти, які отримували від них, ділили між собою.
Трьох учасників схеми правоохоронці вилучили 16,7 тис. доларів, які черговий "ухилянт" передавав як оплату за послуги. Окрім того, у фігурантів вилучили 14 млн грн, які могли отримати незаконним шляхом.
Наразі затриманим повідомили про підозру ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) ККУ. Вони перебувають під вартою, їм загрожує до 5 років тюрми. Розслідування продовжується.
- ДБР викрили керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи та її сина-керівника обласного управління Пенсійного фонду на незаконному збагаченні у великих розмірах, можуть бути причетними інші члени родини. Вдома у посадовців працівники ДБР знайшли майже 5 млн 244 тис. доларів США, 300 тис. євро, понад 5 млн грн, брендові прикраси та коштовності
Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Актуальне
- Важливе