
У Львові затримали чоловіка, який пʼяним до смерті побив поліцейського
У Львові на вулиці Кобзарській 44-річний місцевий житель до смерті побив 29-річного поліцейського, який перебував на той час поза службою. Зловмисника затримали, невдовзі йому оберуть запобіжний захід
Про це повідомили у пресслужбі Поліції Львівщини.
"Попередньо встановлено, що подія сталась 29 березня близько другої години ночі на вулиці Кобзарській. 44-річний житель Львова, перебуваючи у стані сп’яніння, завдав 29-річному співробітнику поліції Львівщини тілесних ушкоджень, від яких той помер на місці події. На той час правоохоронець перебував поза службою, – йдеться у повідомленні.
Нападника затримали, йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
Водночас ЗМІ стало відомо, що загиблий поліцейський був працівником батальйону особливого призначення. Як повідомляє LVIV.MEDIA він був в охороні відомого готельєра, власника “Євроготелю” Ігоря Машталера, який мешкає у Личаківському районі Львова. Вбивсто відбулось саме біля будинку бізнесмена.
Журналісти, посилаючись на інформацію із власних джерело, розповіл, що у ту ніч невідомий чоловік в стані алкогольного сп’яніння стукав ногою у браму будинку, де живе Ігор Машталер. На посту саме перебував охоронець Іван. Р, з яким 44-річний львівʼянин розпочав конфлікт. Від отриманих травм Іван Р. Помер.
Сам Ігор Машталер від коментарів відмовився.
- На Волині затримали зловмисника, який підстрелив єгеря та вбив його дружину



- Актуальне
- Важливе






