
У Львові на Левандівському озері порушник вилову риби погрожував дітям витягнути пістолет через зауваження
Діти попросили чоловіків випустити виловлену рибу в озеро, оскільки зараз триває нерестовий період. Натомість "рибалки" погрожували дітям "витягнути пістолет і застрелити їх", "втопити в озері", а також нецензурно лаялись.
Відео розмістили у соцмережах у групі "Озеро Левандівське".
Відомо, що діти зняли на відео, як компанія чоловіків виловлювала рибу у місцевому озері, а потім один із рибалок заховав рибу в пакет. Хлопці підійшли до чоловіків і зробили їм зауваження, попросивши випустити коропа у річку. На озері дозволена лише спортивна риболовля, рибу після вилову відпускають назад у водойму. А на час нересту рибалити заборонено.
Один із рибалок у відповідь агресивно лаявся, а згодом погрожував дітям пістолетом або ж втопити їх у озері.
Оновлено
Згодом у ГО "Озеро Левандівське" повідомили, що порушників затримали працівники поліції.
"Їх будуть звинувачувати в хуліганстві. Риби при них не виявлено, тож штрафу за порушення правил любительського рибальства вони уникнули", — додали у громадській організації.
У поліції інцидент поки не коментували.
Додамо, це не перший інцидент на цьому озері. 21 квітня, на Левандівськомуозері виявили місцевих мешканців, які рибалили в заборонений період. Інформацію про це поширили у соцмережах, зокрема небайдужі зазначили, що під час дії нерестової заборони мама з неповнолітнім сином прийшли на озеро з сіткою.
У Львівському рибпатрулі також поширили правила спортивного рибальства.
- У річці Совиця на Буковині зафіксували масову загибель риби
- Актуальне
- Важливе







