![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові діти захисників створили писанки для поранених військових
У Львові діти військових власноруч створювали свої унікальні писанки, щоб подарувати їх пораненим захисникам, які лікуються у місті
Про це повідомляє Львівська міська рада, передає "Еспресо.Захід".
Майстер-клас із писанкарства відбувався у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Маленьких учасників познайомили з історією писанкарства та різними техніками розпису, значенням кольорів і візерунків.
Фото: ЛМР
Дружина військового Іванка прийшла на майстер-клас із синами – 6-річним Денисом та 9-річним Дмитром. Денис вперше писав писанки, і робив це з неабияким задоволенням, запевняє жінка. Адже обоє хлопців ще й хочуть подарувати такі писанки своєму татові.
"Я сама дуже люблю малювати писанки, і дуже хотіла, щоб діти спробувати цю чудо-магію. От менший прийшов і каже, воно так настрій піднімає, так веселить. Він малював вперше і з таким задоволенням. А старший вже двічі мав майстер-клас у школі, і йому теж дуже подобається це творити. Напередодні свят це дуже класно", – говорить Іванка.
Фото: ЛМР
Як зазначає Андріана Дигдалович, керівниця Музею Гідності у Львові, спільно із яким проводили майстер-клас, таку акцію втілили уже втретє.
"Ми для військових робимо такі символічні подарунки – солодощі, речі першої потреби, а також листівки великодні і писанки. Таку акцію організовуємо втретє. Перші два роки ми передавали писанки на фронт для наших захисників. А цього року вирішили допомогти військовим, які перебувають на лікуванні у Львові, зокрема через те, що багато із них – не з західної України. І ми хотіли їм у такий спосіб передати наші традиції і допомогти провести ці свята у затишку, попри те, що вони у лікарні", – розповідає вона.
Читайте також: Вербна неділя у Львові: розклад святкових богослужінь у катедральних храмах міста
Фото: ЛМР
У майстер-класі взяли участь 15 дітей військових. У Центрі надання послуг учасникам бойових дій підсумовують, що великодні писанки для поранених у лікарні – це не лише подарунок, а й символ підтримки та надії, подяка за їхній захист і вірність українському народу.
"Я малював на писанках прапор, такі різні крапочки і символи, щоб воно було гарно. Було цікаво дуже, мені сподобалось", – ділиться 11-річний Дмитро, який також писав писанку вперше.
Фото: ЛМР
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)