"Отче наш" після хвилини мовчання: у Львові просять додати молитву до ранкового вшанування загиблих у війні
У Львові зареєстрували петицію, в якій просять додати молитву "Отче наш" після хвилини мовчання о 9:00. Жителі міста можуть віддати за неї голос упродовж наступних 60 днів
Про це повідомили у Секретаріаті міської ради.
"Щоденна хвилина мовчання о 9:00 стала виразом пошани й пам’яті в умовах війни. Пропоную, щоб після неї у Львові публічно звучала молитва "Отче наш" — як звернення до Бога у вірі, єдності та усвідомленні відповідальності за майбутнє. Це проста форма духовної постави, яка не суперечить свободі сумління, але може зміцнити внутрішній зв’язок громади, утвердити в людях силу, мир і правду", - йдеться у тексті петиції, автором якої є Олена Лисенко.
- Львів’яни просять зберегти поліклініку на Руській: петиція набрала необхідну кількість голосів
- Актуальне
- Важливе