Львів 4 лютого прощатиметься із захисниками Олегом Хомицьким та Олегом Огоновським
У вівторок, 4 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцями Олегом Хомицьким та Олегом Огоновським, які боронили Україну від російських окупантів
Про це повідомили у Львівській міськраді, передає "Еспресо.Захід"
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Олега Хомицького поховають на Личаківському кладовищі, Олега Огоновського – на Голосківському кладовищі.
Про Героїв
Олег Огоновський (12.11.1989-27.01.2025) Львів’янин.
Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі №64 м. Львова. Здобув професійно-технічну освіту за фахом слюсаря холодильного обладнання.
Після завершення навчання близько дванадцяти років пропрацював слюсарем компресорного цеху у Приватному акціонерному товаристві «Львівський холодокомбінат». У вільний час захоплювався комп’ютерними технологіями, любив грати у шахи.
Після початку повномасштабного вторгнення Російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників до лав 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
В Олега Огоновського залишилася мама.
Олег Хомицький ("Стамбул") (15.09.1991-30.01.2025) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №66 Львівської міської ради. У 2006 році склав пластову присягу, був активним учасником щорічних курінних таборів, пластових подій, мандрівок та вишколів. Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «туризм».
Завершивши навчання, спершу був гідом у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Аккорд-тур". У 2014 році разом із дружиною переїхав до Одеси, де також працював у туристичній сфері. Був затятим уболівальником футбольного клубу "Карпати", ультрасом угрупування "Pride". У вільний час захоплювався бігом, плаванням та водними сплавами, брав участь у бігових півмарафонах та марафонах. У 2019 році здобув один із найважчих титулів у серії змагань із триатлону "Ironman".
Лейтенант. Після початку повномасштабного вторгнення Російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від загарбників до складу 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку фронту та був нагороджений відзнаками Головнокомандувача Збройних Сил України та Міністра оборони України.
В Олега Хомицького залишилися батьки, донька та вагітна дружина.
- Актуальне
- Важливе