Еспресо. Захід

Львів 12 вересня попрощається із захисником Романом Лепішем

11 вересня, 2024 середа
17:28

Чоловікові було 40 років, у нього залишилася дружина, син, батьки та двоє братів

Зміст

Про це повідомляє ЛМР, передає "Еспресо.Захід".

У четвер, 12 вересня, у Львові відбудеться прощання з військовослужбовцем Романом Лепішем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Романа Лепіша на Личаківському кладовищі.

Що відомо про захисника

Роман Лепіш народився 24 листопада 1983 року у Львові. 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №63 Львова та Ліцеї №70 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті природокористування за спеціальністю «плодоовочівництво».

Впродовж останнього часу працював комірником на місцевому підприємстві. У вільний час захоплювався грибництвом, обожнював відпочинок на природі.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських загарбників. Виконував завдання із захисту суверенітету та незалежності України на Донеччині у лавах 100-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління "Захід" Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Загинув 5 вересня 2024 року. 

У Романа Лепіша залишилися батьки, дружина, син та двоє братів.

Фото: Роман Лепіш/ЛМР

 

Втрати України на війні з Росією

На війні загинула бойова медикиня 63-го окремого батальйону Сил Тероборони ЗСУ Марія Дихтяр, яка була однією із перших жінок-доброволиць.

На фронті загинув заступник командира 3-го десантно-штурмового батальйону, майор Олесь Матвієв, який свого часу очолював Чернівецький обласний центр соціальних служб.

На війні з російськими окупантами поблизу населеного пункту Погребки загинув військовий зі Львівщини Ігор Северенчук. Йому був 31 рік. Також у боях на Курщині загинув десантник з Волині Богдан Гончар.

На Луганщині загинув боєць 3-ї штурмової бригади з Франківщини Олег Дяків. Останній бій на Луганщині прийняла і 19-річна захисниця зі Львівщини Юлія Бояновська.

Під час захисту країни біля населеного пункту Побєда Донецької області загинув 37-річний Ярослав Якубик. Чоловік був родом зі села Худльово, що на Закарпатті. 

Також писали, що захищаючи Україну від окупантів, загинув студент факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка 2022–2023 н. р. Адам Лінчак. Хлопець навчався за спеціальністю "Актор драматичного театру та кіно". Героєві було 19 років.

Крім того, на фронті загинув працівник Рівнеобленерго Тарас Лазарчук

Теги:
Читайте також:
Львів
+22.1°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
10 червня
12:00
парковка на Садовій
У Львові парковку для мешканців, яку створили під час "єврореконструкції" вул. Садової, вирішили зробити платною
10:45
У Рясному з 15 червня стартує капітальний ремонт вулиці Шевченка з поетапним перекриттям руху
У Рясному з 15 червня стартує капітальний ремонт вулиці Шевченка з поетапним перекриттям руху
10:01
Львівщина 10 червня попрощається з військовими Романом Лозинським і Віталієм Гнидиним
Львівщина 10 червня попрощається з військовими Романом Лозинським і Віталієм Гнидиним
09:25
У центрі Львова спалахнула пожежа в 4-поверховому будинку
У центрі Львова спалахнула пожежа в 4-поверховому будинку
09:06
У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
08:25
На Волині чоловіки з лопатами та сокирою пошкодили службові авто ТЦК
На Волині чоловіки з лопатами та сокирою пошкодили службові авто ТЦК: що відомо
2026, вiвторок
9 червня
17:50
погода літо
На Львівщині 10 червня очікуються короткочасні дощі, грози та місцями град
17:29
Оновлено
У Львові на вулиці Стрийській стартував ремонт: змінено рух тролейбусів
17:15
На Закарпатті власник СТО продавав гуманітарні авто
На Закарпатті власник СТО продавав гуманітарні авто і влаштував перегони з поліцією
16:42
косметика
Косметика з Кореї та таблетки з наркотиками: митники зупинили дві спроби контрабанди
16:15
На території колишнього села Гута Пеняцька на Львівщині розпочали пошукові роботи
На території колишнього села Гута Пеняцька на Львівщині розпочали пошукові роботи для виявлення жертв трагедії 1944 року
15:42
Сергій Сенюра, Олександр Мураховський та Роман Рубан
Українська команда у складі львів'янина і 2 буковинців виборола бронзу на Кубку Європи з ульотного спорту 
14:47
чоловік вчинив самоспалення
На Стрийщині 51-річний чоловік вчинив самоспалення після конфлікту з родичкою
14:24
регбі-5
Львів приймає фінал Всеукраїнських шкільних ліг з регбі-5
14:00
Тарас Матвіїв
На Львівщині невідомі осквернили могилу Героя України Тараса Матвіїва
13:25
Kordon Race
Понад 30 унікальних перешкод та трейловий забіг на 16 км: 13 червня відбудеться благодійний Kordon Race
12:54
ампфутбол
У Львові відбудеться третій раунд Суперліги чемпіонату України з ампфутболу
10:55
Через "Краківець" намагалися ввезти заборонені шприц-ручки та голки для шиття шкіри вартістю 5 млн грн
Через "Краківець" намагалися ввезти заборонені шприц-ручки та голки для шиття шкіри вартістю 5 млн грн
10:14
Владислав на псевдо Спартан
"Тоді ми вперше зрозуміли, що таке війна": історія командира екіпажу НРК 102-ї бригади
09:32
прощання з Героями
Львівщина 9 червня попрощається зі сімома захисниками
09:06
На Волині жінка створила поле з понад 200 сортів півоній на згадку про бабусю
На Волині жінка створила поле з понад 200 сортів півоній на згадку про бабусю
08:34
У Калуші на Прикарпатті повернули додому мобілізованого батька, який сам виховує доньку
07:30
Огляд
Найбільший європейський метеорит упав на Закарпатті 160 років тому. NASA попереджає: у п'ятницю буде ще один
2026, понедiлок
8 червня
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
Більше новин