![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Садовий закликає львів'ян зрозуміти складність ситуації з COVID-19
Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про ситуацію із коронавірусом у Львові та про те, як місто боротиметься із поширенням цієї інфекції.
Про це інформує пресслужба Львівської міськради, передає "Еспресо.Захід".
Мер Львова наголосив, що, за словами медиків, цей вірус є значно агресивніший, ніж той, що був торік.
"Всі бачать ситуацію, яка є зараз в Україні та в інший країнах світу. Багато країн Європи переходять на жорсткий локдаун. Такий локдаун також сьогодні є на Закарпатті, Франківщині, Буковині. Вчора стало відомо, що в харківських лікарнях немає куди класти хворих. У Львові поки є місця в медичних закладах, але якщо раніше впродовж дня в комунальні лікарні поступало в середньому +30 нових хворих, то зараз таких вже більше 40. Цей вірус, за словами медиків, є значно агресивніший, ніж той, що був рік тому. Тому, щоб от-от не перейти в червону зону із жорсткими обмеженнями, ми вже сьогодні робимо перший крок: від завтра діти 5−11 красів будуть навчатися дистанційно", - розповів Андрій Садовий.
Він також звернувся до всіх мешканців Львова з проханням зрозуміти складність ситуації з коронавірусом та максимально обмежити фізичні контакти.
"Я вражений, що серед хворих, які сьогодні поступають в лікарні, дуже багато молодих людей. Тому закликаю всіх вчасно звертатись до лікарів, не займатись самолікуванням. Додам, що сьогодні ми будемо мати онлайн-зустріч з усіма сімейними лікарями і медиками лікарні швидкої медичної допомоги, щоб обговорити всі моменти, деталі протоколів лікування", — додав міський голова.
- Нагадаємо, Львівщина знову опинилась серед лідерів в Україні за кількістю нових інфікувань на COVID-19.
Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)