Збірна Львівщини виборола третє місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

У Харкові сьогодні, 21 січня, тривають фінальні поєдинки чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків. Для участі у чемпіонаті Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА відрядило і збірну команду Львіщини.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Львівщині на змаганнях представляли 16 спортсменів.

27-річний Олексій Доманицький, представник Львівської школи вищої спортивої майстерності, став віцечемпіоном України у ваговій категорії 86 кг.

Ще троє представників Львівської школи спортивної майстерності: Ярослав Гурський у вазі 61 кг, Михайло Гурський у ваговій категорії 70 кг та Євген Добовий у вазі 74 кг стали бронзовими призерами змагань.

Бронзу змагань виборов і вихованець КДЮСШ "Атлет"Юрій Ідзінський у вазі 125 кг. Близьким до медалі був і Андрій Харковський з Львівського фахового коледжу спорту, який виступав у ваговій категорії 92 кг та зайняв 5 місце.

Ці змагання є відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться у квітні в Польщі.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.