Волинський плавець здобув 4 медалі на чемпіонаті України

12-15 листопада у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді. Волинський спортсмен Максим Ткачук показав високі результати, здобувши 4 призові медалі.

Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Зокрема, золоті медалі плавець здобув на дистанціях 100 м брасом, 200 м брасом та 200 м комплексне плавання. Срібну медаль спортсмен здобув на дистанції 50 м брасом.

Таким чином, Максим Ткачук набрав 814 очок FINA, посівши перше місце в особистій медальній першості серед усіх учасників змагань. Максим Ткачук вихованець КЗ СДЮСШОР плавання Луцької міської ради, тренує спортсмена Володимир Самчук.

"В загальнокомандному заліку, за результатами змагань, плавці Волині посіли 5 місце, а серед ДЮСШ та спортивних клубів 3 місце", - додають в управлінні.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал