Волинянка встановила сім рекордів України на чемпіонаті з важкої атлетики

На чемпіонаті України серед юнаків та дівчат віком до 13 років друге місце здобула волинська команда. Олександра Чмух встановила сім рекордів України.

Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Чемпіонат відбувається з 8 до 14 жовтня у місті Павлоград Дніпропетровської області. Збірну команду області представляли семеро вихованок тренера-викладача Валентина Андруся з дитячої юнацької спортивної школи Камінь-Каширського району. У командному заліку волинські дівчата посіли почесне друге місце серед 22 команд, поступившись лише трьома очками представницям із Донецької області.

Олександра Чмух у ваговій категорії 49 кілограм встановила сім рекордів України – три у ривку, два у поштовху та два у сумі двоборства серед дівчат до 13 років, закінчивши змагання з результатом – ривок 55 кг, поштовх 65 кг, що у сумі становить 120 кг, Дівчина підтвердила норматив кандидата в майстри спорту України.

Чемпіонками також стали: Марія Чмух, Катерина Малащук, Софія Козак, Анна Король, Юлія Хоцевич та Карина Кривдік.

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат ще не завершився, в боротьбу вступають волинські юнаки важкоатлети.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал