Збірна України програла Франції з рахунком 1:7

У товариському матчі збірна Франції розтрощила Україну з рахунком 7:1.

На 9-й хвилині Едуардо Камавінга відкрив рахунок у матчі ударом через себе. Після цього Олів'є Жиру оформив дубль і вийшов на друге місце у рейтингу кращих бомбардирів в історії збірної Франції (42 голи). На 39-й хвилині Віталій Миколенко забив у свої ворота – це був останній гол у першому таймі.

Збірна України вдало розпочала другий тайм і навіть скоротила відставання, розкішний гол з-за меж штрафного майданчика забив Віталій Циганков. Проте далі українцям не вдалось стримати тиск суперника. По одному голу забили Корентін Толіссо, Кіліан Мбаппе і Антуан Грізманн.

1^7 – це найрозгромніша поразка в історії нашої національної команди. Раніше збірна України чотири рази програвала з рахунком 4:0. У 1995-му році Хорватії, у 2006-му та 2020-му Іспанії і у 2011-му Чехії.

Товариський матч

7 жовтня

Франція - Україна 7:1

Голи: Камавінга, 9, Жиру, 24, 34, Миколенко, 39 (авт.), Толіссо, 65, Мбаппе, 82, Грізманн, 89, Циганков, 53

Україна: Бущан, Конопля, Забарний, Миколенко (Чеберко, 46), Михайличенко (Соболь, 46), Макаренко (Шепелєв, 62), Малиновський (Циганков, 46), Харатін, Шапаренко, Зубков (Безус, 71), Ярмоленко (Яремчук, 62).

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал