live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Львівський автор авантюрної прози презентував новий шпигунський роман

Нова книга Богдана Коломійчука "Експрес до Ґаліції"
фото: Фото: Буквоїд
16 серпня у львівській книгарні-кав’ярні Старого Лева відбулася презентація нової книги письменника Богдана Коломійчука "Експрес до Ґаліції". Цей роман став продовженням попередньої книги автора "Готель Велика Пруссія".

Про це повідомляє журналістка "Еспресо.Захід".

Модератором презентації став письменник Андрій Новік. І хоч вхід на подію був вільним, та через карантин організатори обмежили кількість присутніх. Тому презентацію транслювали на сторінці Видавництва Старого Лева.

Презентація нової книги письменника Богдана Коломійчука "Експрес до Ґаліції". Фото: Буквоїд

"Експрес до Ґаліції" — детективний роман. Події відбуваються на початку XX століття. Головним героєм є львівський детектив Адам Вістович.

"Сьогодні Богдан презентує продовження попередньої книги "Готель Велика Пруссія". Але за сюжетом "Експрес до Ґаліції" — самобутній роман. Просто тут згадуються важливі персонажі з минулої книги", — говорить Андрій Новік.

Богдан Коломійчук зазначає, що роман можна читати, не озираючись на попередню книжку, оскільки персонажі та їхні історії починаються спочатку. Але для тих, хто читав "Готель Велика Пруссія", буде цікавіше: сюжетні нитки тягнуться з минулого.

"Роман особливий не лише тим, що комісар Вістович примандрував сюди з "Готелю Велика Пруссія". Важливими є ще два моменти. Перше — у цьому романі більше Львова. І другий момент — шпигунська складова домінує", — говорить Богдан.

Автор зізнається, що детективний жанр для нього тісний: "Моя мистецька чи авторська претензія не бачить обмежень і рамок. Дуже подобається такий напівматематичний термін "зсув в жанрових координатах" у бік шпигунського, іронічного, любовного романів тощо. З’ясовується, що я не пишу детективи. Я постійно пересуваюсь між цими жанрами і вважаю, що найточнішим визначенням моєї творчості є те, що я автор авантюрної нуарної пригодницької прози з елементами детективу. Це найточніший опис актуального творчого стану".

Письменник пише третю книгу про комісара Адама Вістовича. І зараз працює з документами, адже, як стверджує він, якщо історія вже написана, то автор не має права помилитися. Коли читач побачить неточність, то це знижує якість книги.

"У кожному романі різні роки з життя комісара. Це 1905, 1906, а в наступній книзі буде дещо ширший часовий діапазон. Все почнеться 1907-го, але протриває і завершиться аж у 20-х роках. Роман має бути ще об’ємнішим", — ділиться планами автор.

 

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати