Нацгвардієць поділився своїм секретом, коли запускає дрони в роботу проти окупантів
Виготовлення дронів у кожній хаті – не таке просте завдання для пересічних українців, переконаний пілот БПЛА Національної гвардії України Євген Міклушка. Він вважає, що залучення цивільних до знищення окупантів вкрай потрібне, але наголошує – просто переглянути відео на ютубі, щоб створити безпілотник, який ефективно працюватиме, зовсім недостатньо. Крім цього, поділився своїм секретом у роботі БПЛА
Про це військовий розповів у ефірі телеканалу Еспресо.
"Мав неодноразово справу з так званими "зібраними на кухні дронами". Погано, коли люди не знають, що вони роблять, бо недостатньо подивитись два відео на ютубі, замовити з аліекспресу комплект, зібрати і сказати – летіть. Чесно кажучи, якщо нам приходять такі дрони доводиться ще дуже довго їх апгрейдити. Тому хочемо, аби цивільні люди робили ці дрони у комунікації із тими військовими, які безпосередньо будуть застосовувати їх", – додав нацгвардієць.
Він каже, що військовим значно простіше працювати, якщо дрони приїжджають партіями і всі однакові, а вони в свою чергу лише переналаштовують їх під себе. Також простіше працювати з однотипними дронами.
"Кустарні дрони, тобто дрони, зібрані на пересічними українцями вдома – це добре, бо вони, знаю, часом роблять феноменальну роботу. Але значно простіше, коли ця робота є централізованою", – вважає Міклушка.
Військовий поділився своїм "секретом успіху, коли запускає "пташок" у роботу. Каже, що для розвідки перед вильотом завжди цілує їх.
"Тоді мені здається, що вони літають довше і можуть жити навіть по кілька днів. Але я б не брався припускати, яка середня тривалість "життя" одного дрона. Бо він може прожити 3 хвилини, але виконати унікальну роботу, а може жити тижнями, але перенести більш простіші умови", – наголосив він.
- Раніше ми писали, як невелика Боратинська громада під Луцьком змогла стати обласним лідером з допомоги ЗСУ
- Актуальне
- Важливе