Нацгвардієць з Франківщини здобув призове місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

Нацгвардієць з Франківщини Роман Гуцуляк посів третє місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

Про це повідомляє голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що Роман займається вільною боротьбою вже 10 років і є майстром спорту міжнародного класу. Гвардієць є переможцем чемпіонату України з вільної боротьби у 2021 році, а також активно бере участь у чемпіонатах за кордоном, представляючи Україну.

Чемпіонат України з вільної боротьби днями відбувся на Львівщині. На змаганнях нацгвардієць з Франківщини зайняв третє місце у ваговій категорії 57 кг. Присвятив спортсмен свої успіхи пам'яті загиблих Героїв та тим, хто щоденно працює на благо України та захищає її від ворога.

Варто відзначити, що Роман і сам вже третій рік захищає Батьківщину в складі Національної гвардії України.