Нападник з Рівненщини забив свій дебютний гол в Шотландії

Микола Кухаревич, який з вересня 2022 року виступає за "Хіберніан", відзначився в матчі 12-го туру шотландської Прем’єр-ліги

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

В матчі 12-го туру чемпіонату Шотландії проти "Сент-Джонстона" Миколі Кухаревичу довірили місце в основному складі. Український форвард виправдав сподівання тренера на 35-й хвилині. Кедден подав, Кухаревич у високому стрибку спрямував кулю у ворота. Це дебютний гол українця за шотландську команду.

Щоправда, старання Миколи Кухаревича очок "Хіберніану" не принесли. На 63-й хвилині українця замінили, а після цього господарі двічі пропустили. 1-2, це вже третя поспіль поразка "Хібс".

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.