На Львівщині презентували систему надточного розпізнавання й аналізу Vision, яка допоможе в охороні публічного порядку
Систему надточного розпізнавання й аналізу залучать до охорони публічного порядку, розкриття, профілактики злочинів і правопорушень у Львові та на території області
Систему Vision презентували на брифінгу, інформує "Еспресо.Захід".
Угоду про співпрацю під час презентації новітньої системи надточного розпізнавання та аналізу Vision підписали голова Львівської ОВА Максим Козицький, начальник ГУ Нацполіції у Львівській області Олександр Шляховський і СЕО львівського ІТ кластера Степан Веселовський
Vision – система надточного розпізнавання людей та автомобілів, яка розширить функціонал централізованої системи відеоспостереження у Львівській області. Завдяки проєкту правоохоронці зможуть на якісно новому рівні аналізувати та розпізнавати підозрілих осіб та транспортні засоби, ідентифікувати їх та відстежувати переміщення за заданими параметрами.
"На території області вже встановлено та працюють близько 1400 камер відеоспостереження і наш наступний крок – запровадження системи Vision, за допомогою якої вся інформація, яка надходить з цих камер, буде аналізуватися на якісно іншому рівні, Львівщина буде на порядок безпечнішою", – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Олександр Шляховський зауважив, що презентована система дасть нові можливості у профілактиці та розкритті злочинів.
"Фактично, ми зможемо працювати в реальному часі – в автоматичному режимі ідентифікувати зловмисників, відслідковувати їх переміщення, а також документувати та в подальшому доводити їх провину. Ми будемо більш якісно та фахово надавати громадянам поліцейські послуги, дбати про їхню безпеку та надамо відчуття захищеності, що надзвичайно важливо в умовах війни", – запевнив очільник поліції Львівщини.
Проєкт підтримує та фінансує Львівський ІТ Кластер: підприємство здійснює закупівлю необхідних компонентів системи, а також забезпечує постійне її вдосконалення та розширення функціоналу.
"Від початку війни багато наших громадян, зокрема, ІТ-спеціалістів, змушені були переїхати в західні регіони України. А Львівщина стала областю, яка прийняла вимушених переселенців чи не найбільше. Для нас надзвичайно важливо, щоб усі ці люди відчували себе максимально безпечно, тому без вагань прийняли пропозицію приєднатися до цього проєкту. Бачимо, що ця система змінить принципи роботи поліції і приємно, що цей процес розпочнеться тут, на Львівщині", – наголосив СЕО львівського ІТ кластера Степан Веселовський.
- 11% українських ІТ-фахівців, які переїхали через російську агресію, перебралися на Львівщину. Це майже чверть серед тих айтішників, які переїхали в межах України. На другому місці – Івано-Франківщина, на третьому – Закарпаття
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе