На Львівщині оголосили конкурс на приміські та міжміські маршрути: перелік
20 липня, 2022 середа, 18:44 Львівська ОВА оголосила конкурс для перевізників на 120 внутрішньообласних маршрутів
Про це йдеться на сайті Львівської обласної військової адміністрації, передає "Еспресо.Захід".
Конкурс має відбутись 7 вересня цього року. Прийматимуть документи від перевізників будуть до 18 серпня включно.
Перелік автобусних маршрутів, на які оголосили конкурс:
- № 109 Львів АС-3 - Пустомити - Піски - Добряни
- № 113 Львів АС-3 - Яструбків
- № 124 Львів АС-2 - Сулимів
- № 125 Львів АС "Автовокзал Двірцевий" - Шкло
- № 128 Львів АС-3 - Бар
- № 129 Львів АС-3 - Угри
- № 141 Львів АС-3 - Пустомити (вул. Лисенка)
- № 151 Львів АС-2 - Жовква АС
- № 171 Львів АС-3 - Басівка
- № 172 Трускавець АС - Уличне - Зимівки
- № 172 Львів АС-3 - Пустомити (вул. Садова, 1) ч/з Малечковичі, Поршну
- № 174 Львів АС-3 - Лісновичі
- № 176 Львів АС-3 - Тучапи
- № 195 Львів АС-3 - Черляни
- № 195 Львів АС-3 - Черляни
- № 196 Львів АС-3 - Городок АС ч/з Великий Любінь
- № 199 Львів АС-3 - Скнилів
- № 231 Радехів АС - Адамівка
- № 238 Львів АС-3 - Братковичі
- № 238 Радехів АС - Трійця
- № 259 Шегині АС - Мостиська АС - Гостинцеве - Підгать - Арламівська Воля
- № 293 Червоноград АС - Цеблів
- № 297 Червоноград АС - Себечів
- № 302 Червоноград АС - Зубків
- № 312 Мостиська АС - Шегині АС
- № 316 Воля Малнівська - Мостиська АС - Шегині АС
- № 316 Подорожнє - Жидачів АС - Лівчиці
- № 317 Мостиська 2 - Мостиська АС - Шегині АС
- № 318 Жидачів АС - Ходорів АС - Молодинче
- № 322 Львів АС-5 - Романів ч/з Бібрку
- № 330 Львів АС-5 - Гончари - Виннички
- № 332 Миколаїв (вул. Шептицького, 26) - Новий Розділ АС
- № 333 Львів АС-2 - Жовтанці
- № 334 Львів АС-2 - Грабовець
- № 337 Дуброва - Миколаїв (вул. Шептицького, 26) - Демня
- № 357 Самбір АС - Дрогобич АС № 2
- № 393 Львів (вул. Драгана) - Зубра
- № 417 Золочів АС - Красне ч/з Бортків, Золочів АС - Жуків
- № 464 Червоноград АС - Гута
- № 1001 Львів (вул. Суботівська) - Рясне 1
- № 506 Львів АС-1 - Миколаїв (вул. Шептицького, 26) - Острів, 1-й графік
- № 506 Львів АС-1 - Миколаїв (вул. Шептицького, 26) - Острів з виконанням окремих рейсів в с. Більче, 2-й графік
- № 521 Новояворівськ АС - Шегині АС
- № 528 Львів АС "Західна" - Вербівка
- № 555 Львів АС-1 - Новий Розділ АС, 7-й графік
- № 555 Львів АС-1 - Новий Розділ АС, 8-й графік
- № 559 Львів АС-2 - Волиця
- № 560 Львів АС-2 - Рава-Руська, 1-й графік
- № 560 Львів АС-2 - Рава-Руська, 2-й графік
- № 560 Львів АС-2 - Рава-Руська, 3-й графік
- № 560 Львів АС-2 - Рава-Руська з виконанням окремих рейсів до с. Борове, 4-й графік
- № 561 Львів АС "Автовокзал Двірцевий" - Немирів ч/з Рава-Руську
- № 562 Львів АС-2 - Клебани
- № 563 Львів АС-2 - Середкевичі ч/з Рава-Руську
- № 565 Львів АС-2 - Карів
- № 566 Львів АС-2 - Забір'я
- № 567 Львів АС-2 - Дев'ятир
- № 568 Львів АС-2 - Гійче
- № 571 Львів АС-2 - Хитрейки
- № 573 Львів АС-2 - Зубейки - Рава-Руська
- № 574 Львів АС-2 - Кам'яна Гора - Рава-Руська, 1-й графік
- № 574 Львів АС-2 - Кам'яна Гора - Рава-Руська, 2-й графік
- № 576 Львів АС-2 - Погарисько - Рава-Руська
- № 577 Львів АС-2 - Монастирок - Рава-Руська, 2-й графік
- № 585 Львів АС-1 - Ілів - Дуброва
- № 589 Львів АС-2 - Замок - Рава-Руська
- № 590 Львів АС-2 - Полонична, 2-й графік
- № 610 Львів (вул. Шевченка, 105) - Іваники, 2-й графік
- № 618 Дрогобич АС № 2 - Нижанковичі ч/з Старий Самбір, 1-й графік
- № 636 Трускавець АС - Шегині АС ч/з Дрогобич
- № 658 Львів АС-3 - Шоломиничі
- № 660 Львів АС-3 - Городок АС - Монастирець
- № 685 Львів АС "Західна" - Самбір АС, 13-й графік
- № 685 Львів АС "Західна" - Самбір АС, 14-й графік
- № 686 Львів АС "Західна" - Підбуж, 1-й графік
- № 689 Львів АС "Західна" - Добромиль АС ч/з Скелівку, 3-й графік
- № 689 Львів АС "Західна" - Добромиль АС ч/з Скелівку, 4-й графік
- № 690 Львів АС "Західна" - Нижанковичі, 1-й графік
- № 690 Львів АС "Західна" - Нижанковичі, 2-й графік
- № 690 Львів АС "Західна" - Нижанковичі, 3-й графік
- № 690 Львів АС "Західна" - Нижанковичі, 4-й графік
- № 698 Львів АС "Західна" - Старий Самбір АС - Тисовиця, 1-й графік
- № 698 Львів АС "Західна" - Старий Самбір АС - Тисовиця, 2-й графік
- № 700 Львів АС "Західна" - Старий Самбір АС - Муроване
- № 704 Львів АС "Західна" - Бориня, 2-й графік
- № 706 Львів АС "Західна" - Бітля - Карпатське, 1-й графік
- № 706 Львів АС "Західна" - Бітля - Карпатське, 2-й графік
- № 708 Львів АС "Західна" - Хащів, 1-й графік
- № 708 Львів АС "Західна" - Хащів, 2-й графік
- № 709 Львів АС "Західна" - Ільник, 1-й графік
- № 709 Львів АС "Західна" - Ільник, 2-й графік
- № 710 Львів АС "Західна" - Верхнє Висоцьке, 1-й графік
- № 710 Львів АС "Західна" - Верхнє Висоцьке, 2-й графік
- № 711 Львів АС "Західна" - Боберка, 1-й графік
- № 711 Львів АС "Західна" - Боберка, 2-й графік
- № 712 Львів АС "Західна" - Риків, 1-й графік
- № 712 Львів АС "Західна" - Риків, 2-й графік
- № 714 Львів АС "Західна" - Лопушанка, 1-й графік
- № 714 Львів АС "Західна" - Лопушанка, 2-й графік
- № 716 Львів АС "Західна" - Верхнє, 1-й графік
- № 716 Львів АС "Західна" - Верхнє, 2-й графік
- № 717 Львів АС "Західна" - Дністрик Дубовий, 1-й графік
- № 717 Львів АС "Західна" - Дністрик Дубовий, 2-й графік
- № 722 Львів АС-3 - Комарно - Дрогобич АС № 2, 5-й графік
- № 722 Львів АС-3 - Комарно - Дрогобич АС № 2, 6-й графік
- № 722 Львів АС-3 - Комарно - Дрогобич АС № 2, 10-й графік
- № 741 Львів (вул. Личаківська, 162 - 182) - Хомина
- № 742 Львів (вул. Личаківська, 162 - 182) - Прибин, 1-й графік
- № 742 Львів (вул. Личаківська, 162 - 182) - Прибин, 2-й графік
- № 743 Львів (вул. Личаківська, 162 - 182) - Липівці (заїзд Якторів)
- № 823 Львів (вул. Шевченка, 105) - Воля Любинська
- № 832 Львів АС-5 - Гніздичів ч/з Нові Стрілища, Жидачів, 1-й графік
- № 832 Львів АС-5 - Гніздичів ч/з Нові Стрілища, Жидачів, 2-й графік
- № 836 Львів АС-5 - Покрівці ч/з Нові Стрілища, Жидачів, 1-й графік
- № 836 Львів АС-5 - Покрівці ч/з Нові Стрілища, Жидачів, 2-й графік
- № 863 Львів АС "Західна" - Новояворівськ АС ч/з Городок, Молошковичі
- № 893 Стрий АС-3 - Сколе (вул. Привокзальна, 4А) - Орів
- № 894 Стрий АС-3 - Сколе (вул. Привокзальне, 4А) - Завадка
- № 895 Стрий АС-3 - Сколе (вул. Привокзальна, 4А) - Плав'я (заїзд в с. Риків)
- № 896 Стрий АС-3 - Сколе (вул. Привокзальна, 4А) - Матків (заїзд в с. Красне)
Раніше повідомляли, що від п’ятниці, 1 липня, у громадському транспорті Стрия та ОТГ пільговий проїзд можливий виключно при наявності електронного квитка.