![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
"Ми з сином завжди разом": батько та син з Рівненщини служать в одному полку ЗСУ
У березні минулого року чоловіки стали на захист нашої держави
Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає "Еспресо.Захід".
Микола – 48-річний тато чотирьох дітей, до війни працював слюсарем на заводі. Його син – 22-річний Сергій тільки завершив строкову службу напередодні повномасштабного вторгнення.
"Це був початок березня 2022 року. Ми з татом працювали біля дому. Підійшли працівники військкомату і вручили мені повістку, - розповів Сергій. - Батько одразу попросив вручити повістку і йому".
Нині вони - бійці інженерно-позиційного полку Командування сил підтримки ЗСУ. Вже більше року воїни виконують бойові завдання, в тому числі і на передовій. Остання ротація була найважчою - у лютому цього року Сергій був важко поранений. Отримав контузію та пережив кілька операцій. Попри все, молодий боєць швидко відновився та повернувся у стрій.
"Ми з сином завжди разом, підтримуємо один одного. Нам є кого захищати - вдома ще троє діточок та їхня мама, моя дружина. Дуже їх не вистачає, але ми потрібні тут і робимо все від нас можливе, щоб наблизити перемогу і закінчити цю війну", - додав старший солдат Микола.
Чоловіки розповіли, що навіть не сказали рідним про поранення Сергія: "Мати дізналась про це від інших людей. Намагаємось говорити, що в нас все під контролем - дома повинні знати, що з нами все добре. Їм й так вистачає причин для хвилювання".
Нещодавно Сергій отримав нагороду від Міністерства оборони України - медаль "За поранення", а також медаль "За оборону України".
- Читайте також історію закарпатського поліцейського з позивним Тайсон, який добровольцем пішов на фронт.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)