Львів'янка виборола для України першу медаль на Кубку світу з кульової стрільби

24 червня, 37-річна львів’янка Юлія Коростильова стала бронзовою призеркою Кубку світу з кульової стрільби.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Спортсменка показала один з найкращих результатів у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Це перша нагорода збірної України на Кубку світу з кульової стрільби, що проходить у чеському Осієку.

Зазначають, що у травні Юлія Коростильова стала чемпіонкою Європи у команді у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. На континентальних змаганнях Юлія також виборола золото серед змішаних пар у стрільбі з швидкострільного пістолету на дистанції 25 метрів з Олександром Петрівим.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.