Львів'янка Олена Старікова виборола дві медалі на мультиспортивному чемпіонаті Європи

26-річна львівська велогонниця Олена Старікова здобула дві медалі на чемпіонаті Європи, що триває у Мюнхені

Про це повідомляє Львівська ОВА, інформує Еспресо.Захід

Учора, 16 серпня, львівська велогонниця  Олена Старікова фінішувала третьою у гонці кейрін, здобувши для України "бронзу" на чемпіонаті Європи, що триває у Мюнхені.  Першою дистанцію здолала німкеня Лея Фрідріх, другою - польська спортсменка Урсула Лось.

Це вже друга медаль 26-літньої львівської спортсменки Олени на цих змаганнях. Раніше вона стала віце-чемпіонкою у гонці гіт. Випередила українку лише німкеня Емма Хінце.

За зайняте призове місце Олені передбачена винагорода у розмірі 20 000 гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. Ще 10 тисяч отримає її тренер Євген Болібрух.

Олена Старікова є спортсменкою Львівської школи вищої спортивної майстерності та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту. Торік велосипедистка виборола срібло Олімпійських Ігор у Токіо.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.