Львів'янка – четверта на чемпіонаті Європи з кульової і стендової стрільби

Львів'янка Анастасія Німець стала четвертою на чемпіонаті європи-2021 в командних змаганнях.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, "Еспресо.Захід".

В хорватському місті Осієк продовжується чемпіонат Європи з кульової і стендової стрільби. Сьогодні, 3 червня, відбувався матч за "бронзу" в командних змаганнях серед жінок у стрільбі з пістолета, дистанція 25 метрів.

"Збірна України у складі львів'янки Анастасії Німець, олімпійської чемпіонки з Чернігова Олени Костевич та представниці Рівненщини Оксани Ковальчук поступилася команді Угорщини і посіла четверте місце", – зазначають у повідомленні.

Додамо, що Анастасія Німець 2 червня стала срібною призеркою у змаганні серед змішаних команд у швидкострільній стрільбі з малокаліберного пістолета, дистанція 25 метрів.

Чемпіонат Європи з кульової і стендової стрільби відбувається з 20 травня по 6 червня. Участь в ньому беруть понад 1000 спортсменів, які борються за медалі в особистих і командних вправах, а також у змішаних парах. Змагаються на турнірі також 7 львівських стрільців.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.