Львів’янин Георгій Лукашев – сьомий у фіналі чемпіонату Європи з плавання

17-річний львівський плавець проплив 400 метрів комплексним плаванням і посів сьоме місце. Перед фіналом він показав найкращий результат серед 35 учасників, а у самому фіналі проплив трохи слабше.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

17-річний львів'янин стартував на дистанції 400 метрів комплексним плаванням. В цій дисципліні у березні він став чемпіоном України і виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи серед юніорів.

На чемпіонаті Європи Георгій спершу успішно кваліфікувався у фінал, показавши найкращий час серед 35-учасників попередніх запливів – 4:21.95. А от у самому фіналі, який відбувався у той же день, львівський плавець проплив 400 метрів комплексним плаванням трохи слабше (за 4:22.34) і посів сьоме місце серед восьми учасників.

Додамо, що львівський плавець вперше взяв участь у континентальній першості з плавання на чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів. Чемпіонат, до слова, проходив у Римі (Італія).

Зазначимо, що чемпіонат Європи з плавання на відкритій воді стартує 22 липня в Парижі (Франція). Участь у ньому візьме Марія Городня, якій 18 липня виповниться 16 років.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку