Львівський ювелірний завод увійшов у п'ятірку найдорожчих підприємств, які держава продала під час війни
Серед найдорожчих активів, які продали за рік з початку відновлення приватизації, Львівський ювелірний завод, Рівнеторф та спиртзавод на Тернопільщині
Про це повідомляє пресслужба Прозорро.Продажі.
За рік відновлення малої приватизації до державного бюджету надійшло майже 4 мільярди гривень. Сюди входять доходи за результатами онлайн-аукціонів у державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі — 3,6 млрд гривень, гарантійні внески від учасників, які відмовилися укладати угоди за підсумками торгів – 74 млн гривень, та близько 300 млн гривень — ПДВ.
19 вересня 2022 року відбувся перший онлайн-аукціон з продажу державного майна під час воєнного стану. Відтоді понад 400 державних об’єктів малої приватизації знайшли нових власників за результатами електронних торгів в системі Прозорро.Продажі.
За підсумками торгів в середньому стартова ціна за об’єкти зростає втричі. Найдорожчі державні активи, продані на онлайн-аукціонах після перезапуску приватизації такі: готель "Ермітаж" – переможець сплатив за нього 311 млн грн, "Укроборонресурси" – 211 млн грн, "Рівнеторф" – 205 млн грн, Усть-Дунайський порт — 201 млн грн, Львівський ювелірний завод – 185 млн грн, Марилівський спиртзавод — 150 млн грн (Тернопільщина).
-
Львівський ювелірний завод продали у жовтні минулого року. Його придбало київське ТЗОВ "Джі Ді Сі Україна", яке виявилось єдиним покупцем на останній державний ювелірний завод в України.
- Актуальне
- Важливе