Львівський "Рух" забив у власні ворота і втратив перемогу на останніх хвилинах

Завдяки автоголу Ростислава Ляха один заліковий пункт у Львові здобув "Металіст 1925"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 23 жовтня, в матчі 9-го туру УПЛ львівський "Рух" поділив очки із харківським "Металіст 1925".Гості доволі комфортно почували себе на "Арені Львів" і володіли незначною перевагою. Втім, саме "Рух" відкрив рахунок. На 33-й хвилині після подачі з кутового захисники харків’ян залишили без нагляду Олексія Довгого, який безперешкодно пробив головою.

Втримавши свої ворота на замку, "Рух" готувався святкувати другу поспіль перемогу, але завадив нещасний випадок. На 89-й хвилині після флангової атаки "Металіста" в захисних редутах львів’ян виникла паніка і Ростислав Лях відправив кулю у власні ворота. 1:1 у підсумку.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.