Львівський "Рух" у меншості відстояв історичну перемогу в Лізі Чемпіонів

Команда "Руху" U-19, яка дебютувала в юнацькому турнірі, впоралась із польським "Заглембє"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Львівський "Рух", який вперше в своїй історії зіграв в Єврокубках, розпочав із перемоги свій виступ в юнацькій Лізі Чемпіонів. Підопічні Віталія Пономарьова здобули непросту вікторію в матчі проти польського "Заглембє".

Номінальні господарі, які домашній матч були змушені проводити на полі суперника у Любліні, відкрили рахунок на 24-й хвилині. Руслан Непейпієв замкнув після прострілу партнера дальню стійку.

Футболісти "Заглембє" повністю заволоділи ініціативою у спробах відігратись, а на старті другого тайму поляки ще й отримали чисельну більшість. Богдана Слюбика нагородили другою жовтою карткою.

"Рух", утім, відчайдушно боронив власні володіння і зумів відстояти історичну перемогу. "Заглембє" не реалізував жоден із 14 ударів, які летіли в бік воріт Юрія-Володимира Герети. Відтак 1-0 на користь львівської команди. Переможця у цій парі, а відтак і учасника фіналу плей-оф юнацької Ліги Чемпіонів, суперники визначать 5-го жовтня на цій самій арені.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.