Еспресо. Захід

Львівський кластер медичного бізнесу отримає від ЄС до €25 тис. На що витратять кошти

21 лютого, 2023 вiвторок
17:20

Медичний кластер Львова й області отримав грант до 25 тис. євро від ЄС і уряду Німеччини. Конкурсний відбір відбувся у рамках міжнародної програми "EU4BUSINESS: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малих й середніх підприємств"

Зміст

Про це повідомили в громадській спілці, передає "Еспресо.Захід".

Проєкт, який Львівський кластер медичного бізнесу підготував у партнерстві з Клубом Ділових Людей в Україні, – це інтерактивна вебплатформа у форматі екосистеми Check Ups. 

Варто зазначити, що Check Ups – перелік оптимальних діагностичних і профілактичних досліджень та процедур, які дозволяють запобігти хворобам або виявити їх на ранніх стадіях. Сам інтернет-майданчик BE HEALTHY – це дорожня карта підтримки здоров'я, як одного з ключових ресурсів людини.

В організації запевняють, що гейміфікована платформа буде цікавою й корисною користувачам. BE HEALTHY сприятиме формуванню культури профілактики й ранньої діагностики захворювань серед населення та об'єднанню приватних медичних бізнесів Львова й Львівщини. Популяризація Check Ups допоможе забезпечити базову завантаженість приватних медичних закладів і відновити медичний туризм, який занепав в Україні через повномасштабне вторгнення Росії.

Представники приватного медичного бізнесу – учасники Кластера – братимуть участь у роботі над проєктом, увійдуть у робочу групу зі створення Check Ups та зможуть першими використати ці напрацювання у своїх закладах.

Крім Львівського медичного кластера, гранти від ЄС і німецького уряду отримало ще сім немедичних українських кластерів:

  • Український кластер автобудування й мобільності,
  • Український вудхауз кластер,
  • Асоціація крафтових виробників України,
  • Запорізький кластер "Інжинирінг-автоматизація, машинобудування",
  • Морський кластер України,
  • Міжнародний агротуристичний кластер "Дністер 1362"
  • Подільський кластер моди.

Найбільше заявок на грантову підтримку надійшло з м. Києва і Київської області, а також з Львівщини й Вінничини.      

  • У Луцьку з бюджету на допомогу бізнесу виділили сім млн грн. Ми розповідали, як розподілятимуть кошти.
Теги:
Читайте також:
Львів
+20.1°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
9 червня
09:06
На Волині жінка створила поле з понад 200 сортів півоній на згадку про бабусю
На Волині жінка створила поле з понад 200 сортів півоній на згадку про бабусю
08:34
У Калуші на Прикарпатті повернули додому мобілізованого батька, який сам виховує доньку
07:30
Огляд
Найбільший європейський метеорит упав на Закарпатті 160 років тому. NASA попереджає: у п'ятницю буде ще один
2026, понедiлок
8 червня
19:00
погода літо
На Львівщині 9 червня очікується переважно суха погода, ввечері місцями дощі та грози
18:40
Від завтра у Львові ремонтують Стрийську: що зміниться для водіїв
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
11:03
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
10:23
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей", – офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей": офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
09:34
Оновлено
Прощання з Героями
На Львівщині 8 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:04
Бійці 128 бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
Жодне укриття не рятує: бійці 128-ї бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
08:33
У християн східного обряду розпочався Петрів піст
У християн східного обряду розпочався Петрів піст: особливості періоду і скільки триватиме
2026, неділя
7 червня
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
Більше новин