Львівські спортсмени здобули 14 медалей на кубку України з самбо

В Одеської області відбувся Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Самбісти Львівщини одну срібну і чотири бронзові медалі.

Про це інформує відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

Віцечемпіонкою України у категорії понад 80 кг стала Василина-Ірина Кириченко, яка у фіналі поступилася черкащанці Анастасії Комович. А бронзовими призерами стали: Марта Чаплінська (до 50 кг) і троє представників бойового самбо Ельмір Аскєров (до 53 кг), Валерій Майборода (до 64 кг) та Андрій Фецюх (до 79 кг).

А з 26 до 29 серпня на Кубку України змагалися спортсмени молодших вікових категорій. У них самбісти Львівщини здобули 3 золоті медалі:

Спортсмени здобули також 5 бронзових медалей: Нагадаємо, 22-річний львів‘янин став абсолютним чемпіоном світу з риболовлі. Крім цього, національна збірна України стала переможцем у загальнокомандному заліку. Відбувались змагання у Болгарії, на гірській річці Вачер.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку