Львівська шпажистка здобула ще одну бронзу на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів

Анна Максименко здобула нагороду у командному турнірі шпажисток-кадеток

Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

У п’ятницю, 24 лютого, на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів відбулися командні змагання шпажисток-кадеток.

"Наш квартет був одним з головних фаворитів командного турніру, адже напередодні киянка Емілі Конрад та львів'янка Анна Максименко здобули "золото" і "бронзу", відповідно, в особистій першості, а в командному рейтингу українки поступалися тільки угоркам", - йдеться у повідомленні.

Розпочали змагання українки з упевнених перемог над естонками (45:36) та ізраїльтянками (45:31), проте у півфіналі поступилися суперницям з Польщі (34:44). Відтак, у матчі за "бронзу" українки зустрілися з француженками і в драматичній боротьбі зуміли вирвати перемогу - 40:39.

Відтак бронзовими призерками у складі збірної України стали львів'янки Анна Максименко (тренери - Зоряна Семеряк та Андрій Орліковський) і Поліна Спиридонова (тренери - Андрій Орліковський та Діна Пантелеєва), киянка Емілі Конрад та хмельничанка Устіна Огон.

Відзначимо, що 15-річна Анна Максименко стала володаркою двох бронзових медалей континентальної першості, тим самим гарно привітавши свого тренера Андрія Орліковського, який напередодні відзначив 55-річний ювілей.

Додамо, що чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів проходить у столиці Естонії – Таллінні.