Еспресо. Захід

Фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN опублікував повну програму заходів

11 червня, 2024 вiвторок
14:59

Стала відома програма фестивалю глядацького кіно Миколайчук OPEN, який відбудеться у Чернівцях з 15 по 23 червня

Зміст

Про це йдеться на сайті фестивалю Миколайчук OPEN, передає "Еспресо.Захід". 

Відомо, що протягом дев'яти днів на фестивалі можна буде переглянути фільми від української класики та свіжого артхаусу. Також організують лекції і майстер-класи від кіномитців.

Програма заходів фестивалю Миколайчук OPEN 2024

Субота, 15 червня

 • 11:00 – "Іван Миколайчук: мріяти і жити". Розповідь про видатного актора, сценариста та режисера від кінознавця Сергія Тримбача. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід вільний.
 • 12:30 – "Наталка Полтавка", реж. Іван Каварелідзе. Показ зі вступною лекцією від кінознавиці Довженко-центру Альони Пензій. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами.
 • 15:00 "Тіні забутих предків", реж. Сергій Параджанов. Показ відбудеться за участі акторки та музи фестивалю Лариси Кадочникової і запрошених гостей. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 18:00 – Творча зустріч з Ларисою Кадочниковою. Розмова з видатною акторкою про її творчість та співпрацю з легендами. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід вільний.
 • 19:30 – "Іду до тебе…", реж. Микола Мащенко. Історія трагічного кохання Лесі Українки та революціонера Сергія Мержинського. Показ відбудеться за участі кінознавиці Довженко-центру Альони Пензій. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід вільний.

Неділя, 16 червня

 • 11:00 – "Палаюча хмара" , реж. Лю Сиї. Щоб довести існування справжнього кохання, у небесному царстві на випадкового хлопця наклали прокляття — все, що він цілував, одразу ж поринало у глибокий сон. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 13:30 – "Нещадна спека", реж. Альберт Господарськи. У світі, якому загрожує уламок Сонця, що несеться до Землі, вісімнадцятирічний хлопець опиняється без грошей дорогою до котеджу друга в незнайомому містечку. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 15:45 – "Дальній постріл" , реж. Гао Пенг 1980-ті роки, північний схід Китаю. Колишній стрілок на ім'я Гу Сюебін став звичайним охоронцем на заводі, де повсяк час стаються крадіжки. Під час однієї зі змін він ловить підлітка — сина жінки, у яку закоханий і намагається повернути його на правильний шлях. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 18:30 – Церемонія відкриття та показ "Мертві не завдають болю" реж. Віґґо Мортенсен. Події стрічки розгортаються у 1860-х роках у США. На глядача чекає історія кохання під час Громадянської війни у штатах. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

Понеділок, 17 червня

 • 10:00 – "Українське кіно, яке ми дивитимемося завтра". Презентація трейлерів, тизерів та фрагментів українських фільмів, які ми побачимо у 2024-2025 роках від генерального продюсера фестивалю Олексія Гладушевського. Локація: кінотеатр «Чернівці». Вхід за абонементами.
 • 11:20 – "Не очікуйте забагато від кінця світу", реж. Раду Жуде. Анджела понаднормово працює на низькооплачуваній роботі заради зйомки відеоролика про безпеку на робочому місці. Розважитися й відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає непристойні сатиричні відеоролики, приховавши своє обличчя маскою. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 14:45 – "Фото на памʼять", реж. Ольга Черних. Фільм – есе-оповідь про війну з точки зору трьох поколінь жінок, що зображуює історію України протягом останнього століття. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 17:00 – "Метт і Мара", реж. Казік Радванські. Випадкова зустріч зближує Мару, молоду викладачку літературної творчості та Метта — вільнодумного письменником з її минулого. ПІд час їхнього спідкування Мара намагається розв'язувати проблеми у своєму шлюбі. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:00 – "За двома зайцями", реж. Віктор Іванов. Ця комедійна історія про Голохвастового, який любив шик та красиві наряди, однак насправді не являв собою нічого, окрім брехуна і банкрута. Щоб сплатити кредиторам він вирішив вигідно одружитися на простакуватій і марнославній Проні, батьки якої обіцяли солідне придане. Локація: кінотеатр «Чернівці». Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:30 – "Кріпачка" , реж. Дорота Кобєла Велчман і Г'ю Велчман. Фільм про життя молодої жінки в польському селі наприкінці 19-го століття. Яка вирішує обрати власний життєвий шлях і опиняється між суперечливими бажаннями найбагатшого фермера села, його старшого сина та можновладних чоловіків. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

Вівторок, 18 червня

 • 10:00 – "Поселенці", реж. Феліпе Гальвес. Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 10:00 – "Єврімаж: інструкція з використання" Розбір фільму "Куба та Аляска", який отримав підтримку головного європейського кінофонду та обговорення можливості для українських кінематографістів і кінематографісток. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами.
 • 11:10 – "Як не продати душу ко-продюсерам". Лекція про те, як знайти співфінансування проєкту та залишитися повноправним учасником співпраці. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами.
 • 12:30 – "Марс-експрес", реж. Жеремі Перін Кібер-панк анімація. 2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс – світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє суспільно значущим секретом. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 14:30 – "Мирні люди", реж. Оксана Карпович. Фільм-сенсація, який змішує перехоплені телефонні розмови російських військових та поточну українську реальність. Фрагмент за фрагментом голоси росіян розкривають світові очі не тільки на хід так званої «спецоперації», а й на процес дегуманізації та деморалізації її виконавців. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 16:45 – "Степне", реж. Марина Врода. Події розгортаються на тлі живописних зимових пейзажів України, спорожнілих сіл і зростаючого відчуження між людьми в пострадянському суспільстві. "Степне" – це історія Анатолія, чоловіка, який повертається додому з великого міста, щоб доглянути за хворою матір’ю. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:00 – "Прелюдія долі", реж. Сергій Лисецький. У робітничій сім'ї шахтаря живе донецький хлопець Анатолій Краско, який мріє стати співаком. Однак на вступному екзамені до консерваторії виявляється, що він не знає нот. Йому доводиться самотужки опановувати основи музичної освіти. Чи зможе самодіяльний співак стати оперним артистом? Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:30 – "Таточко", реж. Крісті Голл. Історія про несподівану розмову молодої жінки та таксиста, яка призводить до однієї, чудової подорожі. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

Середа, 19 червня

 • 10:00 – "Що таке жанр?" Відкрита лекція про те, що таке жанрове кіно та чому варто відповідати жанровим очікуванням від кінокритика Юрія Самусенка. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід вільний.
 • 10:30 – "Про траву, що засихає", реж. Нурі Більґе Джейлан Історія про молодого вчителя мистецтва, який на четвертому році обов’язкової роботи у віддаленому селі в Анатолії переживає життєву кризу. Втративши надію на краще життя, він зустрічає вчительку Нурай. Чи допоможе ця зустріч подолати його відчай? Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 11:10 – "1670 та Карлос в Україні: велика розмова про мок’юментарі". Розмова про особливості жанру та гачки, які тримають увагу аудиторії. Локація: кінотеатр «Чернівці». Вхід за абонементами.
 • 12:20 – "Зробити жанровий фільм в Україні та виграти жанровий фестиваль в Північній Америці". Лекція про кінофестивалі жанрового кіно та що зробити, щоб туди потрапити? Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами.
 • 14:45 – Nice Ladies, реж. Марія Пономарьова Фільм про те, як харківська команда з чирлідингу Nice Ladies готується до виступу на чемпіонаті Європи та руйнує стереотипи про жінок старшого віку. І про те, як вони намагаються зберегти дружбі після початку повномасштабного вторгнення. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 17:00 – "Мовчання Марії", реж. Давіс Сіманіс Події фільму розгортаються в 1937 році. У центрі сюжету – Марія Лейко, зірка німого кіно і театру, яка приїжджає до Радянського Союзу після смерті доньки під час пологів. Проте життєві події змушують Лейко зіграти найтрагічнішу роль у своєму житті – невинну жертву, знищену у боротьбі за свої ідеали. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:00 – "Прикольна казка", реж. Роман Ширман. Іронічна й захоплююча казка. Події розгортаються у двох сусідніх королівствах: Військовому і Нещасливому. Як заведено в казках, принцеса Нещасливого королівства закохується в короля Військового. Після безлічі захоплюючих, кумедних, зворушливих та небезпечних пригод їх з'єднує Доля… Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:30 – "Кохання нас врятує", реж. Патрік Бломберг Бук Події фільму розгортаються влітку 1986 року. 19-річний Фредрік і 18-річна Ніна живуть у маленькому селі Сконе, Швеція. Фредрік захоплюється створенням музики на синтезаторі, а Ніна мріє стати фотографом у Стокгольмі. Під час найважливіших вихідних у житті Фредріка розвиток подій досягає свого апогею. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

Четвер, 20 червня

 • 10:00 – "Окуповане місто", реж. Стів Макквін
 • Фільм – екранізація книги Б'янки Стіґтер Атлас окупованого міста. Життєствердна, місцями комічну і трагічну стрічка, яка наштовхує на глибокі роздуми про пам’ять, час і наше майбутнє. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 15:00 – "Ширкоа: В оману віримо", реж. Ішан Шукла. Антиутопічний світт, де люди змушені носити паперові пакети на головах, але новий урядовець випадково стає рушійною силою революції. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 17:30 – Національний конкурс короткого метру: "Уроки історії".  Блок українського короткого метру, який об’єднаний темами історичної пам’яті та осмислення поточної реальності.  Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:00 – "Трубач" , реж. Анатолій Матешко. Микола Шевченко – юний трубач дитячого естрадно-духового оркестру, який не тільки талановито грає, але й пише власну музику. Одного дня на нього звертає увагу всесвітньо відомий музикант Юджин Гайсин, що приїхав на гастролі. А далі все як у дорослих – суперництво дитячих оркестрів, кохання, інтриги і звісно ж добро, яке перемагає зло... Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:30 – Kneecap, реж. Річ Пеп’ятт. Історія про вчителя музики з Белфаста та двох "негідників", які створюють хіп-хоп гурт. Читаючи реп рідною ірландською, вони очолюють рух за порятунок мови. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

П'ятниця, 21 червня

 • 10:00 – Пітчинг ігрових коротких метрів спільно з AMO Pictures Презентація майбутніх короткометражних фільмів, переможця якої побачимо на фестивалі уже за рік. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за абонементами.
 • 12:30 – Позаконкурсна програма короткого метру: "Дива стаються". Добірка українських фільмів про маленькі та великі дива, які рятують у найтемніші часи. Локація: центр імені Івана Миколайчук. Вхід за квитками та абонементами.
 • 12:30 – "Як продати свою ідею? Підготовка до пітчингу". Розповідь продюсера Олексія Гладушевського про всі деталі з процесу підготовки для захисту вашого проєкту перед грантодавцями, види презентацій та без чого ваш проєкт ніколи не буде підтриманий. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами
 • 13:40 – "Продюсування для режисерів". Авторська лекція від режисерки фільму "Як там Катя?" Крістіни Тинькевич. Від розуміння, що ти хочеш знімати до пошуку фінансування та пітчингів. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами.
 • 14:50 – "Довге життя короткого метру". Погляд міжнародного сейлз агента Воутера Янсена на те, які короткі метри шукають фестивалі та можливості монетизації свого фільму. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами.
 • 15:30 – "Божественність", реж. Едді Альказар Події фільму відбуваються у таємничому неземному світі. Усе своє життя вчений Стерлінг Пірс шукав спосіб досягнення безсмертя. Він поступово створював компоненти революційної сироватки під назвою «Божественність». Джексон Пірс, син ученого, тепер контролює виробництво сироватки, завдяки якій його батько мріяв допомогти людству. Але замість блага винахід приносить нові біди. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.
 • 16:00 – "Кількість переглядів: що українці та українки дивляться онлайн". Інтерактивна лекція про те, який контент цікавить українських глядачів та глядачок на онлайн платформах на основі статистики Київстар ТБ. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за абонементами.
 • 17:30 – Національний конкурс короткого метру: "Війна триває". Блок українського короткого метру, який об’єднаний історіями про війну та її переживання. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами
 • 18:00 – "Варта" – проєкт про українських військових. Проєкт "Варта" створили кінематографісти, які з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну документують воєнні події і розповідають історії військових. Дивимося два епізоди, де йдеться бійців двох підрозділів. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід вільний.
 • 19:50 – "Назавжди-Назавжди", реж. Анна Бурячкова. У пошуках захисту та місця, якому вона справді належить, Тоня переходить зі школи в центрі міста до іншої – у спальному районі. Вона потрапляє до компанії відчайдушної молоді, разом з якою шукає пригоди та неприємності на околицях Києва. Незабаром дівчина починає відчувати потяг одразу до двох нових знайомих, і це виливається у заплутаний любовний трикутник. Водночас, складне минуле Тоні переслідує її, кидаючи виклик новій дружбі та романтичним стосункам. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

Субота, 22 червня

 • 10:30 – "Формат на мільйон! Як заробляти на всесвітній аудиторії з офісу на Подолі". Як працює АМО Pictures та як створювати діджитал-контент. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід вільний
 • 12:00 – Національний конкурс короткого метру: "Родинні звʼязки" Блок українського короткого метру, який об’єднаний історіями про родину. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами
 • 17:00 – "Екскурсія", реж. Уна Гуньяк. Підлітка, яка прагне самоствердження, заявляє, що вперше зайнялася сексом під час гри у "правду чи виклик". Потрапивши у пастку власної брехні, вона вигадує, що вагітна, і опиняється у центрі скандалу, який виходить з-під контролю. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами
 • 18:30 – "Поліно", реж. Ян Шванкмаєр. Карел і Божена – бездітна сімейна пара. Одного разу Карел приносить додому шматок дерева, який після невеликого доопрацювання стає схожим на маленького чоловічка. На його здивування, Божена ставиться до цієї цурки, як до своєї дитини. А «дитина» незабаром починає подавати ознаки життя. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами.
 • 19:30 – "Морена", реж. Сергій Альошечкін. Закохана пара Ганна та Юрко влітку приїжджає на гостини до батьків дівчини у невеличке село. Молода відьма Іванка, яку односельці прозвали Мореною, кладе око на Юрка в ніч на Івана Купала та наражає його на небезпеку. Своїм чаклунством відьма змушує Ганну, заради життя коханого, пов’язати себе з Іванкою містичними узами. Це стає початком низки таємничих вбивств та перетворень, яким доведеться протистояти молодим закоханим. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами.

Неділя, 23 червня

 • 13:00 – "Ансельм", реж. Вім Вендерс. Фільм-портрет Ансельма Кіфера, одного з найважливіших сучасних художників і скульпторів Німеччини. Знятий у форматі 3D фільм представляє кінематографічний досвід творчості митця, який досліджує людське існування і циклічність історії, натхненний літературою, поезією, філософією, наукою, міфологією і релігією. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами
 • 16:00 – "Аґґро Др1фт", реж. Гармоні Корін. Фільм розповідає про меланхолійного вбивцю, який готується перемогти демонічного злочинного авторитета у флоридському царстві психоделічних кольорів та нетипових сюжетних ходів. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами
 • 16:30 – "Співачка Жозефіна та мишачий народ", реж. Сергій Маслобойщиков. Жозефіна живе у своєму неіснуючому, ілюзорному світі театру, музики та співу. Вона щиро вважає, що спів – це влада. Тому вокал Жозефіни рятує людей від різного роду економічних та політичних проблем. Трапляється, що її "піддані" пред'являють їй претензії, часто безглузді та необґрунтовані. Але тут у Жозефіни є свої методи залагоджувати суперечки – вона дає концерти, на які збираються всі бажаючі. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами
 • 18:00 – Церемонія закриття та показ фільму "Яремчук: Незрівнянний світ краси", реж. Артем Григорян. Документальна біографічна драма про життя та кар'єру першої української поп-зірки – Назарія Яремчука. Фільм складається з інтерв'ю з близькими Назарія, його особистих щоденників та ексклюзивних хронік. Перед нами розкривається його шлях від перемоги на сцені "Пісні року-71" у складі ВІА "Смерічка" до політичних переслідувань від КДБ, смерті Володимира Івасюка та виступах у Чорнобилі й Афганістані. Локація: центр імені Івана Миколайчука. Вхід за квитками та абонементами
 • 19:00 – Фільм-переможець Міжнародного конкурсу. Показ фільму, який переміг у глядацькому голосуванні міжнародного конкурсу фестивалю Миколайчук OPEN. Назву стрічки оголосять перед переглядом. Локація: кінотеатр "Чернівці". Вхід за квитками та абонементами.

До слова, минулого року на кінофестивалі Миколайчук OPEN зібрали 172 тис. грн на "мавік" для ЗСУ.

Теги:
Читайте також:
 • Київ
 • Львів
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Донецьк
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кропивницкий
 • Луганськ
 • Луцьк
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Сімферополь
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернигів
 • USD 40.38
  Купівля 40.38
  Продаж 40.91
 • EUR
  Купівля 43.39
  Продаж 44.13
 • Актуальне
 • Важливе
2024, четвер
20 червня
22:44
Біля Ужгорода горить полігон твердих побутових відходів
Біля Ужгорода горить полігон твердих побутових відходів
22:14
На Львівщину завітала делегація посольства Японії в Україні
Обговорили інвестування та розвиток бізнесу: на Львівщину завітала делегація посольства Японії в Україні
21:58
відсутність світла
Коли на Львівщині вимикатимуть світло 21 червня: графіки і групи
21:45
128 бригада
Десять вулиць на Закарпатті перейменували на честь 128-ї бригади
21:23
В Ужгороді затримали депутата міськради, який брав хабарі за документи для відстрочки від мобілізації
21:05
На Хмельниччині знайшли розграбоване скіфське поховання, якому 2,5 тис. років
20:48
У Львові розповіли, як відновлюють знищене мозаїчне панно на Володимира Великого
20:30
Атракції для дітей і дорослих: на вихідні львів’ян запрошують в унікальний парк "Джерело"
20:13
Оновлено
швидка
На Буковині поліція порушила справу через загибель чоловіка на виробництві
20:02
комендантська година
Жителям Рівненщини потрібно оновити перепустки на комендантську годину: причина
19:42
Новий підхід до мобілізації: у Львові відбувся перший Всеукраїнський форум рекрутерів
19:24
Незаконна рубка на 16,5 млн грн: на Волині керівник національного природного парку постане перед судом
19:05
На Тернопільщині комунальне підприємство сплатить 645 тис. грн через забруднення річки
18:45
У Львові патрульні розшукали водія, який наїхав на жінку з немовлям та втік з місця події
18:27
Ексклюзив
Воззʼєднання суперлюдей: яким було офіційне відкриття нового відділення "Superhumans Lviv"
18:09
Прощання з Вікторією Амеліною
У Львові попрощаються із воїном 33-ї ОМБр Дмитром Гладким
17:53
На Прикарпатті повідомлено про підозру злочинцям, які продавали наркотики у СІЗО
17:35
Оновлено
Скульптура у Стрийському парку, Львів
Куди піти у Львові з 17 по 23 червня: прем’єра вистави "Візьми зараз із собою" та Свято музики
17:18
сонячна електростанція
На Івано-Франківщині водоканал продаватиме електрику від своєї сонячної станції
17:16
Мінлива хмарність: прогноз погоди у Львові та на Львівщині на 21 червня
17:03
дератизація у Львові
У центрі Львова розпочали позапланову боротьбу зі щурами
16:45
замаскований одесит
Замаскувався під бабусю: у потязі Київ – Ужгород  виявили одесита, який планував дістатись до кордону
16:31
На Львівщині внаслідок ДТП загинув водій та його пасажирка
16:16
оборонні технології
На Рівненщині бізнес може отримати до 400 тис. грн на оборонні розробки
16:01
Івано-Франківськ
У Франківській міськраді буде новий відділ – охорони культурної спадщини
15:48
На Хмельниччині чоловік викрав з банківської карти товариша майже 240 тис. грн 
15:35
На Личаківському цвинтарі у Львові відкрили пам’ятник історику Ярославу Ісаєвичу
15:21
фестиваль "Вчителі майбутнього 2024" у Львові
Вчителі майбутнього: у Львові розпочався найбільший в Україні освітній фестиваль
15:08
У Львові "на біс" дасть сольний концерт гурт "100лиця"
14:54
На Тернопільщині під час ремонту церкви знайшли "капсулу часу". Фото
На Тернопільщині під час ремонту церкви знайшли капсулу часу. Фото
14:40
На Рівненщину восьмим евакуаційним поїздом з Донеччини прибули 40 людей 
14:34
Битва дронів: буковинські спецпризначенці показали, як зупиняють ворожі штурми
14:27
Волинянина судитимуть за продаж авто, завезених як допомога для ЗСУ
14:13
дитсадок
Івано-Франківськ шукає інвесторів для будівництва школи і дитсадків
13:57
На Львівщині напали на працівника ТЦК
Водію вручили повістку і повернули до автобуса: у ТЦК прокоментували блокування руху на трасі Львів – Тернопіль
13:45
напад з ножем
Львів'янин під час побутового конфлікту вбив власного батька
13:29
На Харківщині загинув військовий, у цивільному житті борець греко-римського стилю Віталій Болюх
13:15
кордон прикордонник
Скільки людей перетнули західний кордон України 19 червня
12:59
Оновлено
На трасі Тернопіль - Львів працівники ТЦК хотіли мобілізувати водія автобуса, люди перекрили дорогу
ВИПРАВЛЕНО. На трасі Тернопіль – Львів люди перекрили дорогу нібито через спробу мобілізувати водія
12:44
Ігор Семиляк
Причетний до загибелі людей і масових репресій на Донеччині: СБУ оголосила підозру генералу росгвардії
Більше новин